Usługa konserwacji i napraw awaryjnych kotłów grzewczych i warzelnych w kompleksach wojskowych zlokalizowanych w rejonie działania 15 WOG

15 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00189225
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00189225/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-08 13:36
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9f64ed0b-4eca-4041-9c42-822889d0dd3b
Identyfikator
8522588284
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne usługi w zakresie napraw i konserwacjiUsługi w zakresie napraw i konserwacji kotłów grzewczychUsługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

Wykonawcy

2 przyznane

'CALESCO' SPÓŁKA AKCYJNASzczecin, PL · lot 0
397 980 PLN
DOBIESŁAW DRZYMAŁAChoszczno, PL · lot 1
196 574,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00189225 z dnia 2026-04-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa konserwacji i napraw awaryjnych kotłów grzewczych i warzelnych w kompleksach wojskowych zlokalizowanych w rejonie działania 15 WOG

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 15 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320987895

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Narutowicza

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-231

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: n.walus@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.15wog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1275464

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa konserwacji i napraw awaryjnych kotłów grzewczych i warzelnych w kompleksach wojskowych zlokalizowanych w rejonie działania 15 WOG

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9f64ed0b-4eca-4041-9c42-822889d0dd3b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00189225

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00110951/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.27 Konserwacja i naprawa awaryjna kotłów grzewczych, warzelnych, detektorów gazu i stacji redukcyjno-pomiarowych w kompleksach wojskowych zlokalizowanych w rejonie działania 15 WOG

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00149142

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 14-ZP-03-26/44

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi konserwacji i napraw awaryjnych kotłów grzewczych i warzelnych w kompleksach wojskowych zlokalizowanych w rejonie działania 15 WOG w następującym zakresie:
Dla części 1 „Usługi konserwacji i napraw awaryjnych kotłów grzewczych, węzłów cieplnych, kotłów pary, zmiękczaczy wody, systemów detekcji gazu ziemnego i urządzeń pomiarowych zainstalowanych w kompleksach wojskowych w rejonie działania 15 WOG” – Szczegółowy opis oraz wymagania techniczne przedmiotu zamówienia zostały określone w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 5A do SWZ, Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 6A do SWZ obejmującym specyfikacje techniczną, wykaz urządzeń, harmonogram wykonania usługi, zakres prac konserwacyjnych. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w powyższych załącznikach oraz zgodnie z umową, stanowiącą załącznik nr 7A do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50531100-7 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji kotłów grzewczych

50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

4.5.5.) Wartość części: 433902,44 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi konserwacji i napraw awaryjnych kotłów grzewczych i warzelnych w kompleksach wojskowych zlokalizowanych w rejonie działania 15 WOG w następującym zakresie:
Dla części 2 „Usługi konserwacji i napraw awaryjnych kotłów warzelnych gazowych z grzałką elektryczną, kotłów warzelnych olejowych z palnikiem gazowym w kompleksach wojskowych zlokalizowanych w rejonie działania
15 WOG” – Szczegółowy opis oraz wymagania techniczne przedmiotu zamówienia zostały określone w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 5B do SWZ, Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 6B do SWZ obejmującym specyfikacje techniczną, wykaz urządzeń, harmonogram wykonania usługi, zakres prac konserwacyjnych. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w powyższych załącznikach oraz zgodnie z umową stanowiącą załącznik nr 7B do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

50531100-7 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji kotłów grzewczych

4.5.5.) Wartość części: 121951,22 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 295680,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 295680,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 295680,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Calesco S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9551957514

7.3.3) Ulica: Tczewska 32

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 70-850

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 397980,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 158374,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 158374,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 158374,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EcoGaz- Service Dobiesław Drzymała

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5941246256

7.3.3) Ulica: Sucharskiego 7A/2

7.3.4) Miejscowość: Choszczno

7.3.5) Kod pocztowy: 73-200

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196574,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Część 1 - łączna wartość wynagrodzenia za realizację przedmiotu umowy : 397 980,00 zł brutto
wynagrodzenie za realizację usługi konserwacji: 295 680, 00 zł brutto
wartość wynagrodzenia za naprawy awaryjne: 102 300,00 zł brutto

Część 2 - łączna wartość wynagrodzenia za realizację przedmiotu umowy : 196 574,80 zł brutto
wynagrodzenie za realizację usługi konserwacji: 158 374,80 zł brutto
wartość wynagrodzenia za naprawy awaryjne: 38 200,00 zł brutto
2026-04-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi