Wykonanie remontów cząstkowych mieszanką mineralno-asfaltową na gorąco na drogach powiatowych w roku 2026

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W STRZELINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00189291
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00189291/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-08 13:46
Lokalizacja
Strzelin, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a1769b3d-96e9-48c0-9579-1926ddafa5aa
Identyfikator
9141541990
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

RYSZARD KĘDZIORNowa Wieś Mała, PL · lot 0
623 610 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00189291 z dnia 2026-04-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontów cząstkowych mieszanką mineralno-asfaltową na gorąco na drogach powiatowych w roku 2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W STRZELINIE

1.3.) Oddział zamawiającego: PZD Strzelin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020820957

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kamienna 3

1.5.2.) Miejscowość: Strzelin

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 713921278

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapzd@powiatstrzelinski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatstrzelinski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a1769b3d-96e9-48c0-9579-1926ddafa5aa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


budowa i utrzymanie dróg i mostów

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontów cząstkowych mieszanką mineralno-asfaltową na gorąco na drogach powiatowych w roku 2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a1769b3d-96e9-48c0-9579-1926ddafa5aa

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00189291

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00108729/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remonty cząstkowe nawierzchni bitumiczne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00152576

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD.272.2.1.2026.JS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 507000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia są prace obejmujące wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych polegające na wbudowaniu mieszanki mineralno-asfaltowej AC 11 S na gorąco na drogach powiatowych w roku 2025 w szacunkowej ilości: 600 Mg (megagram).
Wskazana ilość może ulec zmianie spowodowanej wysokością zaoferowanej ceny jednostkowej za 1,0 Mg oraz środków przeznaczonych na realizację zamówienia. Ostateczny zakres ilościowy robót remontowych wskazany zostanie w umowie przy uwzględnieniu powyżej wskazanych składników.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w zał. Nr 13 do SWZ – Szczegółowa specyfikacja techniczna.
Termin zakończenia realizacji zamówienia – 4 miesiące od dnia podpisania umowy
Pozostałe wymagania i warunki wykonania i odbioru robót zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami oraz Normami Polskimi.
Przedmiotem oceny oferty w zakresie ceny jest cena jednostkowa za 1,0 Mg mieszanki mineralno-asfaltowej AC 11 S
2. Kod wg Wspólnego Słownika Zamówień – 45.00.00.00-7 – Roboty budowlane, 45.23.31.42-6 – Roboty w zakresie naprawy dróg
3. Wykonawca wykona wszystkie roboty z dostarczonych przez siebie materiałów, a także przy użyciu odpowiedniego sprzętu. Wszystkie materiały użyte do wykonania robót muszą odpowiadać wymogom, określonym w ustawie Prawo Budowlane z dnia 07.07.1994 r. (tekst jednolity Dz. U. z 2023 r. poz. 682 ze zm.). Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia zamówienia w zależności od stanu technicznego nawierzchni. Zamawiający będzie ustalał zakres robót w formie zleceń na poszczególne remonty z ustaleniem terminu ich wykonania. Zamawiający zaleca dokonania wizji lokalnej (na własny koszt Wykonawcy) na terenie przyszłych robót oraz zdobycia wszelkich informacji, niezbędnych do prawidłowej wyceny wartości robót. Zamówienie dotyczy wszystkich dróg utrzymywanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Strzelinie.
Prowadzenie robót musi odbywać się przy ograniczonym lokalnie ruchu drogowym. Wymagany maksymalny czas remontu ubytków zagrażających bezpieczeństwu ruchu wynosi 24 godziny od momentu zgłoszenia (pocztą elektroniczną).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 623610 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1018440 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 623610 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Budowlanych Drogowych i Projektowych Ryszard Kędzior

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 531322818

7.3.3) Ulica: Nowa wieś Mała 26

7.3.4) Miejscowość: Lewin Brzeski

7.3.5) Kod pocztowy: 49-340

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 623610 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane