Usługa hydromonitoringu drogi startowej

32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00189406
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00189406/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-08 14:10
Lokalizacja
Łask, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c39acc5e-0863-4d6a-96a4-313bb9cfe2ca
Identyfikator
8310004953
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi naprawcze i konserwacyjneUsługi sprzątania ulic

Wykonawcy

2 przyznane

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne POLTIM s.c. Mirosław Kamoda, Tomasz Paździora,Jędrzejów, PL · lot 0
167 184 PLN
Przedsiębiorstwo specjalistyczne POLTIM Mirosław Kamoda, Tomasz Paździora, s.c.Jędrzejów, PL · lot 1
167 184 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00189406 z dnia 2026-04-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa hydromonitoringu drogi startowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730097572

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 9 - go Maja 95

1.5.2.) Miejscowość: Łask

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 261 554 591, 261 554 592, 261 554 593, 261 554 428

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 32blt.kancelaria1@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://32blt.wp.mil.pl/pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1275790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Skarb Państwa - Jednostka Wojskowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa hydromonitoringu drogi startowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c39acc5e-0863-4d6a-96a4-313bb9cfe2ca

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00189406

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00137646/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Usługa hydromonitoringu drogi startowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 23/TP1/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 440340,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na hydromonitoringu nawierzchni drogi startowej realizowana w dwóch częściach ze względu na planowany termin realizacji:
1.1. Część 1:
Zamówienie podstawowe: Usługa hydromonitoringu DS. o powierzchni 120 000 m2 realizowana w II kwartale 2026
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia OPZ dla obu części zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
3. Warunki i sposób realizacji przedmiotu zamówienia, w tym obowiązek współdziałania Wykonawcy z kontrolerem ruchu lotniczego w zakresie realizacji usługi określa załącznik nr 4 do SWZ- wzór umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90611000-3 - Usługi sprzątania ulic

4.5.5.) Wartość części: 220170 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na hydromonitoringu nawierzchni drogi startowej realizowana w dwóch częściach ze względu na planowany termin realizacji:
Część 2: Zamówienie podstawowe: Usługa hydromonitoringu DS. o powierzchni 120 000 m2 realizowana w III i IV kwartale 2026 r.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia OPZ dla obu części zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
3. Warunki i sposób realizacji przedmiotu zamówienia, w tym obowiązek współdziałania Wykonawcy z kontrolerem ruchu lotniczego w zakresie realizacji usługi określa

4.5.3.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

4.5.5.) Wartość części: 220170,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 167184 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 167184 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 167184 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Specjalistyczne POLTIM s.c. Mirosław Kamoda, Tomasz Paździora,

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Tomasz Paździora - wspólnik spółki cywilnej - lider, Mirosław Kamoda - wspólnik spółki cywilnej,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP1: 6561061539, NIP2: NIP 6331251294,

7.3.3) Ulica: ul. Jasionka 9B

7.3.4) Miejscowość: Jędrzejów

7.3.5) Kod pocztowy: 28-300

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 167184,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 23 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 167184 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 167184 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 167184 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo specjalistyczne POLTIM Mirosław Kamoda, Tomasz Paździora, s.c.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Tomasz Paździora - wspólnik spółki cywilnej - pełnomocnik, Mirosław Kamoda - wspólnik spółki cywilnej

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP1: 6561061539, NIP2: 6331251294

7.3.3) Ulica: ul. Jasionka 9 B

7.3.4) Miejscowość: Jędrzejów

7.3.5) Kod pocztowy: 28-300

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 167184 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Okres realizacji zamówienia:
1.1. Część 1 - termin realizacji 23 dni kalendarzowe od dnia protokolarnego przekazania terenu prac, z zastrzeżeniem że nastąpi to nie wcześniej niż od 15.04.2026 r.
1.2. Część 2 – termin realizacji 20 dni kalendarzowych od dnia protokolarnego przekazania terenu prac, z zastrzeżeniem że nastąpi to nie wcześniej niż od 15.09.2026 r.
2. Termin rozpoczęcia realizacji przedmiotu umowy ustala się na dzień protokolarnego przekazania terenu prac na podstawie protokołu osobno dla każdej części. Realizacja usługi będzie odbywała się na terenie czynnego lotniska.
3. Termin przekazania terenu prac nastąpi:
3.1. dla części 1 – w ciągu maksymalnie 3 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy, z zastrzeżeniem, że nie nastąpi to wcześniej niż dnia 15.04.2026 r.
3.2. dla części 2 – w ciągu maksymalnie w ciągu 3 dni kalendarzowych liczonych od 15.09.2026 r.
2026-04-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi