Remont ul. Zachodniej w Drezdenku

Gmina Drezdenko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00189626
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00189626/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-08 14:58
Lokalizacja
Drezdenko, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dfc06959-30c3-4fe5-ae7d-af2dd4788ce7
Identyfikator
5950007025
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

EUROVIA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNABielany Wrocławskie, PL · lot 0
710 531,36 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00189626 z dnia 2026-04-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ul. Zachodniej w Drezdenku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Drezdenko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966757

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 1

1.5.2.) Miejscowość: Drezdenko

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-530

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@drezdenko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.drezdenko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/drezdenko

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont ul. Zachodniej w Drezdenku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dfc06959-30c3-4fe5-ae7d-af2dd4788ce7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00189626

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043615/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont ul. Zachodniej w Drezdenku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00112230

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RP.271.1.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 936047,36 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie drogi ul. Zachodniej w Drezdenku.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje pełen zakres prac objęty dokumentacją projektową, w tym:
1) rozbiórkę istniejącej nawierzchni jezdni,
2) frezowanie korekcyjne istniejącej nawierzchni,
3) rozbiórkę istniejących zjazdów na przylegające posesje,
4) wykonanie korytowania do projektowanych rzędnych spodu konstrukcji,
5) ustawienie nowych krawężników,
6) wykonanie nowej konstrukcji jezdni,
7) wykonanie dodatkowych warstw bitumicznych,
8) wykonanie pobocza z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie,
9) humusowanie i obsianie trawą obszarów pasa drogowego nieprzeznaczonych do zabudowy,
10) wywóz i utylizacja materiałów porozbiórkowych, urobku.
3. Szczegółowy zakres robót budowlanych przewidzianych do wykonania w ramach niniejszego zamówienia określa SWZ wraz załącznikami - dokumentacją techniczną: projekt wraz z rysunkami, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, projekt stałej organizacji ruchu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 710531,36 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 868082,73 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 710531,36 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EUROVIA POLSKA S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6350000127

7.3.4) Miejscowość: Bielany Wrocławskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonawca w ofercie zdeklarował powierzenie podwykonawcy:
roboty przygotowawcze, roboty ziemne, profilowanie i zagęszczanie koryta, podbudowa z kruszywa, nawierzchnie z kostki, roboty wykończeniowe, urządzenia bezpieczeństwa ruchu, elementy ulic

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 710531,36 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 170 dni

2026-04-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane