„Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Wsparcie AOS w SPZZOZ w Wyszkowie” współfinansowanego z EFRR w ramach Priorytetu V Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu”
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wyszkowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00189704
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00189704/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-08 15:21
- Lokalizacja
- Wyszków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1e1f760b-222a-4093-a2e1-b8ae82eb35c9
- Identyfikator
- 7621747265
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneUrządzenia klimatyzacyjne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00189704 z dnia 2026-04-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Wsparcie AOS w SPZZOZ w Wyszkowie” współfinansowanego z EFRR w ramach Priorytetu V Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wyszkowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308726
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Komisji Edukacji Narodowej 1
1.5.2.) Miejscowość: Wyszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-200
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 297437669
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@szpitalwyszkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpitalwyszkow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1e1f760b-222a-4093-a2e1-b8ae82eb35c91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Wsparcie AOS w SPZZOZ w Wyszkowie” współfinansowanego z EFRR w ramach Priorytetu V Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e1f760b-222a-4093-a2e1-b8ae82eb35c9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00189704
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00119878/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wsparcie AOS w SPZZOZ w Wyszkowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
EFRR w ramach Priorytetu V Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00151849
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DEZ/Z/341/ZP-3/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 510000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania „Wsparcie AOS w SPZZOZ w Wyszkowie” współfinansowanego z EFRR w ramach Priorytetu V Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu”Część nr 1 – Remont AOS ul. Sowińskiego 61/9 w Wyszkowie
Zadanie obejmuje: Wykonanie prac rozbiórkowych. Roboty murowe. Ściany i zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych. Montaż nadproży drzwiowych. Tynki i gładzie gipsowe. Montaż ślusarki i stolarki drzwiowej. Montaż świetlika dachowego. Posadzki z PCV. Okładanie ścian wykładziną. Roboty malarskie. Roboty wodno-kanalizacyjne. Instalacje c.o. Roboty elektryczne. Sporządzenie dokumentacji powykonawczej.
2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 5.1, nr 5.2 i nr 5.3 – Projektowane postanowienia umowy oraz dla Części nr 3 w Załaczniku nr 2.3.
3. Wymagania określone w SWZ i załącznikach mają charakter wymagań minimalnych.
4. Wykonawca zapewni, że osoby uczestniczące w realizacji zamówienia będą w stanie skutecznie komunikować się z Zamawiającym w języku polskim, w szczególności w zakresie bieżących ustaleń i dokumentacji związanej z realizacją umowy.
5. Warunki dostawy i płatności szczegółowo opisane w Załączniku nr 5.1, nr 5.2 i nr 5.3 Projektowane postanowienia umowy
Termin płatności faktury to 60 dni od dnia dostarczenia prawidłowo wystawionej faktury Zamawiającemu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 313739,84 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania „Wsparcie AOS w SPZZOZ w Wyszkowie” współfinansowanego z EFRR w ramach Priorytetu V Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu”Część 2 – Dobudowa dźwigu dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi do budynku przy ul. 1 Maja 9 B.
Zadanie obejmuje: Demontaż istniejącej pochylni. Dostawa, montaż i uruchomienie nowej platformy dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Uzyskanie wszystkich wymaganych prawem polskim decyzji dopuszczających dźwig do ruchu, w tym Protokół Dopuszczenia Urządzenia Dźwigowego do Eksploatacji z Urzędu Dozoru Technicznego. Wykonanie prac budowlanych, instalacyjnych. Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Opracowanie instrukcji eksploatacji i konserwacji zamontowanego dźwigu. Opracowanie dokumentacji powykonawczej.
2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 5.1, nr 5.2 i nr 5.3 – Projektowane postanowienia umowy oraz dla Części nr 3 w Załaczniku nr 2.3.
3. Wymagania określone w SWZ i załącznikach mają charakter wymagań minimalnych.
4. Wykonawca zapewni, że osoby uczestniczące w realizacji zamówienia będą w stanie skutecznie komunikować się z Zamawiającym w języku polskim, w szczególności w zakresie bieżących ustaleń i dokumentacji związanej z realizacją umowy.
5. Warunki dostawy i płatności szczegółowo opisane w Załączniku nr 5.1, nr 5.2 i nr 5.3 Projektowane postanowienia umowy
Termin płatności faktury to 60 dni od dnia dostarczenia prawidłowo wystawionej faktury Zamawiającemu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 166260,16 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania „Wsparcie AOS w SPZZOZ w Wyszkowie” współfinansowanego z EFRR w ramach Priorytetu V Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu”Część nr 3 – Zakup i montaż klimatyzatorów
Zajmuje obejmuje: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie klimatyzatorów w pomieszczeniach Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej (AOS) zlokalizowanej w budynku SPZZOZ w Wyszkowie przy ul. KEN 1.
2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 5.1, nr 5.2 i nr 5.3 – Projektowane postanowienia umowy oraz dla Części nr 3 w Załączniku nr 2.3.
3. Wymagania określone w SWZ i załącznikach mają charakter wymagań minimalnych.
4. Wykonawca zapewni, że osoby uczestniczące w realizacji zamówienia będą w stanie skutecznie komunikować się z Zamawiającym w języku polskim, w szczególności w zakresie bieżących ustaleń i dokumentacji związanej z realizacją umowy.
5. Warunki dostawy i płatności szczegółowo opisane w Załączniku nr 5.1, nr 5.2 i nr 5.3 Projektowane postanowienia umowy
Termin płatności faktury to 60 dni od dnia dostarczenia prawidłowo wystawionej faktury Zamawiającemu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne
4.5.5.) Wartość części: 30000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.
| 2026-04-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |