Opracowanie dokumentacji projektowej pn.: część 1 - Budowa budynków wielorodzinnych w Rawie Mazowieckiej część 2 - Rozbudowa i przebudowa budynku przy ul. Ks. Skorupki 1 w Rawie Mazowieckiej

Miasto Rawa Mazowiecka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00189726
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00189726/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-08 15:36
Lokalizacja
Rawa Mazowiecka, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d0d6729b-dd5e-4dad-97b2-dbb3c009e4ac
Identyfikator
8351579113
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

MAŁGORZATA TRĘBSKASkierniewice, PL · lot 1
137 760 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00189726 z dnia 2026-04-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej pn.:
część 1 - Budowa budynków wielorodzinnych w Rawie Mazowieckiej
część 2 - Rozbudowa i przebudowa budynku przy ul. Ks. Skorupki 1 w Rawie Mazowieckiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Rawa Mazowiecka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148638

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego

1.5.2.) Miejscowość: Rawa Mazowiecka

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: 468144711

1.5.8.) Numer faksu: 468144323

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@rawamazowiecka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.rawamazowiecka.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/rawamazowiecka/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej pn.:
część 1 - Budowa budynków wielorodzinnych w Rawie Mazowieckiej
część 2 - Rozbudowa i przebudowa budynku przy ul. Ks. Skorupki 1 w Rawie Mazowieckiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0d6729b-dd5e-4dad-97b2-dbb3c009e4ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00189726

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044000/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Opracowanie dokumentacji rozbudowy i przebudowy budynku przy Ks. Skorupki 1

1.3.2 Opracowanie dokumentacji projektowej budowy budynku wielorodzinnego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00107482

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RPI.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Opracowanie dokumentacji projektowej pn.: część 1 - Budowa budynków wielorodzinnych w Rawie Mazowieckiej. Zakres zadania obejmuje m.in. wykonanie dokumentacji technicznych w branży konstrukcyjnej, sieci sanitarnej (wod. kan, wody deszczowej i c.o.), elektrycznej, teletechnicznej, wentylacyjnej, p. poż., drogowej, małej architektury, gospodarki zielenią wraz z niezbędnymi przyłączami sieci zewnętrznych.
2. Zakres projektu został uszczegółowiony w załączniku nr 8 do SWZ (programie funkcjonalno- użytkowym dot. Część 1 zamówienia).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 243902,44 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Opracowanie dokumentacji projektowej pn.: część 2 - Rozbudowa i przebudowa budynku przy Ks. Skorupki 1 w Rawie Mazowieckiej. Zakres zadania obejmuje m.in. wykonanie dokumentacji technicznych w branży konstrukcyjnej, sieci sanitarnej (wod. kan, wody deszczowej i c.o.), elektrycznej, teletechnicznej, wentylacyjnej, p. poż., drogowej, małej architektury, gospodarki zielenią wraz z niezbędnymi przyłączami sieci zewnętrznych.
1. Zakres projektu został uszczegółowiony w załączniku nr 8 do SWZ (programie funkcjonalno- użytkowym dot. Część 2 zamówienia).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 121951,22 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu na Opracowanie dokumentacji projektowej pn.: część 1 - Budowa budynków wielorodzinnych w Rawie Mazowieckiej, do dnia składania ofert, tj. do 20.02.2026 r. do godz. 12:00 wpłynęło 9 ofert. Oferta nr 1 złożona przez firmę ABC Pracownia Projektowa Bożena Nosiła ul. Roosevelta 59/11, 41-800 Zabrze przewyższała kwotę 200.000,00 zł brutto, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie mógł zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 137760,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 276625,77 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 137760,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TEL Biuro Architektoniczne Małgorzata Trębska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 100108303

7.3.3) Ulica: Okrzei 2/1

7.3.4) Miejscowość: Skierniewice

7.3.5) Kod pocztowy: 96-100

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 137760,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30
2026-04-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi