Dostawa autobusu do przewozu min. 16 osób z możliwością przewozu osób poruszających się na wózku inwalidzkim

FUNDACJA WERWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00190920
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00190920/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-09 12:17
Lokalizacja
Rogowo, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-17aefafd-c58c-448b-8958-5003938dde95
Identyfikator
8792694369
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Autobusy i autokary

Wykonawcy

1 przyznane

JERZY BIEDULEWICZAugustów, PL · lot 0
447 474 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00190920 z dnia 2026-04-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa autobusu do przewozu min. 16 osób z możliwością przewozu osób poruszających się na wózku inwalidzkim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: FUNDACJA WERWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368065572

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 48

1.5.2.) Miejscowość: Rogowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-162

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 794140516

1.5.8.) Numer faksu: prezes@fundacjawerwa.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: prezes@fundacjawerwa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.fundacjawerwa.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-17aefafd-c58c-448b-8958-5003938dde95

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Fundacja

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Działalność na rzecz osób z niepełnosprawnościami oraz w wieku emerytalnym.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa autobusu do przewozu min. 16 osób z możliwością przewozu osób poruszających się na wózku inwalidzkim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17aefafd-c58c-448b-8958-5003938dde95

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00190920

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AUTOBUS/2026/BZP/PFRON/1

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 363800 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby Zamawiającego autobusu co najmniej 16 osobowego (tj. 16 miejsc siedzących) z możliwością przewozu osób poruszających się na wózku inwalidzkim, dostosowanego do przewozu osób poruszających się na wózki inwalidzkim.
Pojazd musi być fabrycznie nowy zgodnie z definicją ustawy z dnia 11 marca 2004r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz.U. z 2024r. poz. 361 z późn. zm) zawartą w art. 2 pkt 10 lit a) oraz dostosowany po przewozu osób niepełnosprawnych, w tym poruszających się na wózku inwalidzkim. Ponadto wyposażenie winno obejmować windę do wprowadzania osoby na wózku, fotele pasażerskie tapicerowane materiałem łatwym w utrzymaniu czystości.
1. Pojazd będzie fabrycznie nowy jeśli ma przebieg mniejszy niż 6000km i upłynęło więcej niż 6 miesięcy od dnia pierwszej rejestracji/obowiązku rejestracji/wydania pojazdu pierwszemu nabywcy/użycia do celów demonstracyjnych.
2. Pojazd będzie fabrycznie nowy jeśli ma przebieg większy niż 6000 km i nie upłynęło 6 miesięcy od dnia pierwszej rejestracji/obowiązku rejestracji/wydania pojazdu pierwszemu nabywcy/użycia do celów demonstracyjnych,
3. Pojazd będzie fabrycznie nowy jeśli ma przebieg mniejszy niż 6000km i nie upłynęło 6 miesięcy od dnia pierwszej rejestracji/obowiązku rejestracji/wydania pojazdu pierwszemu nabywcy/użycia do celów demonstracyjnych
Pojazd musi posiadać wszelkie niezbędne wymagane przepisami homologacje
i dokumenty dopuszczające go do ruchu; być sprawny technicznie i wolny od wad konstrukcyjnych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym szczegółowe wymagania Zamawiającego, co do elementów nadwozia, parametrów silnika, systemów bezpieczeństwa, wyposażenia wewnętrznego pojazdu oraz elementów dodatkowych wymaganego wyposażenia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34121000-1 - Autobusy i autokary

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34121000-1 - Autobusy i autokary

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 447474 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 665430 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 447474 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biedulewicz Jerzy Jan Przedsiębiorstwo Usługowe Bus Service

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8461077364

7.3.3) Ulica: Portowa

7.3.4) Miejscowość: Augustów

7.3.5) Kod pocztowy: 16-300

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 447474 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-04-23
2026-04-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy