PRZEPROWADZENIE USŁUGI BADAWCZEJ TYPU FORESIGHT PN. ,,ŚWIĘTOKRZYSKI RYNEK PRACY W ROKU 2035 - SCENARIUSZE ROZWOJU" - BIS
WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W KIELCACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00190938
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00190938/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-09 12:21
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3caba46b-0be1-4ba1-9528-afa7fe870043
- Identyfikator
- 9591457717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00190938 z dnia 2026-04-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
PRZEPROWADZENIE USŁUGI BADAWCZEJ TYPU FORESIGHT PN. ,,ŚWIĘTOKRZYSKI RYNEK PRACY W ROKU 2035 - SCENARIUSZE ROZWOJU" - BIS
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W KIELCACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 292346746
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wincentego Witosa 86
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-561
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: (41) 36-41-600
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wup@wup.kielce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wupkielce.praca.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3caba46b-0be1-4ba1-9528-afa7fe8700431.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRZEPROWADZENIE USŁUGI BADAWCZEJ TYPU FORESIGHT PN. ,,ŚWIĘTOKRZYSKI RYNEK PRACY W ROKU 2035 - SCENARIUSZE ROZWOJU" - BIS2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3caba46b-0be1-4ba1-9528-afa7fe870043
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00190938
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00048261/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.33 Badanie - foresight kompetencji przyszłości dla rozwoju województwa świętokrzyskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest współfinansowane ze środków KPO w ramach umowy o objęcie projektu wsparciem z Planu Rozwojowego dotyczącej realizacji projektu pt. ,,Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych". Numer umowy: KPO/22/LLL/U/0016 z późn. zm.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00130947
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OKA-II.271.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 245638,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa badawcza obejmująca:
1) opracowanie raportu metodologicznego;
2) organizację, koordynację i przeprowadzenie badania typu foresight, którego końcowym rezultatem będzie stworzenie (w formie raportu końcowego) czterech scenariuszy dotyczących rozwoju świętokrzyskiego rynku pracy w perspektywie roku 2035, ze szczególnym uwzględnieniem zapotrzebowania na umiejętności. Przykładowe, oczekiwane scenariusze:
a) scenariusz aspiracyjny (optymistyczny), opisujący m.in. warunki konieczne do uzyskania równowagi pomiędzy popytem a podażą oraz inne czynniki konieczne do uzyskania konkurencyjności regionalnej gospodarki i dobrej kondycji rynku pracy;
b) scenariusz ryzyka/zagrożeń (pesymistyczny), w którym opisana zostanie kondycja regionalnego rynku pracy i gospodarki w warunkach spełnienia się głównych zagrożeń rozwojowych;
c) scenariusz umiarkowany w dwóch wariantach, w których opisana zostanie sytuacja na rynku pracy w warunkach ekstrapolacji obecnych, wybranych tendencji i trendów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79315000-5 - Usługi badań społecznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 200367,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 341472,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 200367,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Małgorzata Piskórz Research
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7412099916
7.3.3) Ulica: Widok
7.3.4) Miejscowość: Kajkowo
7.3.5) Kod pocztowy: 14-100
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Podwykonawca wykona przedmiot umowy w zakresie obejmującym moderowanie wywiadów IDI w zakresie redakcji i korekty językowej raportu końcowego.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 200367,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-05-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-04-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |