Dostawę energii cieplnej do budynków Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Rzeszowie, ul. Wierzbowa 16
WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNA W RZESZOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00191030
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00191030/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-09 12:41
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6618d75d-e2fe-4f82-b8e5-fe659df27355
- Identyfikator
- 8131736272
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00191030 z dnia 2026-04-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawę energii cieplnej do budynków Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Rzeszowie, ul. Wierzbowa 16
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNA W RZESZOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000291641
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: WIERZBOWA 16
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-959
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.wsse.rzeszow@sanepid.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/wsse-rzeszow
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawę energii cieplnej do budynków Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Rzeszowie, ul. Wierzbowa 162.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6618d75d-e2fe-4f82-b8e5-fe659df27355
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00191030
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00093218/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa energii cieplnej do budynków WSSE w Rzeszowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie prawne: Art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1
Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający udzielił zamówienia z wolnej ręki Wykonawcy Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - Rzeszów Sp. z o.o., 35- 051 Rzeszów, ul. Stanisława Staszica 24 ponieważ będąca przedmiotem zamówienia dostawa energii cieplnej do budynków Wojewódzkiej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Rzeszowie z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze może być świadczona tylko przez jednego ww. Wykonawcę - MPEC Rzeszów Sp. z o.o. jest jedynym dostawcą i właścicielem sieci ciepłowniczej.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OZ.272.3.4.2026.KL
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie energii cieplnej (ciepła) oraz mocy cieplnej do budynków Wojewódzkiej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Rzeszowie, przy ul. Wierzbowej 16 oraz świadczenie usługi przesyłowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 65400000-7 - Przesył i stacje innych źródeł energii
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 350453,54 PLN
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej – Rzeszów Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8133527259
7.3.3) Ulica: Stanisława Staszica 24
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-051
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 350453,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2026-04-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |