Dostawa przyczepy zabudowanej zalewarką szczelin i krawędzi
ZAKŁAD REMONTÓW I KONSERWACJI DRÓG
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00191055
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00191055/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-09 12:47
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0449d801-8b7c-40a7-9d41-8a5571ac48ed
- Identyfikator
- 5272456107
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Jednostki ruchome na przyczepach
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00191055 z dnia 2026-04-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa przyczepy zabudowanej zalewarką szczelin i krawędzi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD REMONTÓW I KONSERWACJI DRÓG
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015895956
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Czerwca 1976 Roku 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-495
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 223973905
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@zrikd.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zrikd.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0449d801-8b7c-40a7-9d41-8a5571ac48ed1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
remonty i konserwacja dróg
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa przyczepy zabudowanej zalewarką szczelin i krawędzi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0449d801-8b7c-40a7-9d41-8a5571ac48ed
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00191055
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00138592
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DPZP/271/194/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej przyczepy zabudowanej zalewarką szczelin i krawędzi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34223330-8 - Jednostki ruchome na przyczepach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy Pzp.Stosownie do przywołanego przepisu Zamawiający unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zamawiający nie sprecyzował w SWZ czy Wykonawca ma podać markę i typ zalewarki czy markę i typ przyczepy.
W formularzu oferty ofercie firmy HYDROG Zakład Budowy Maszyn Eksport Import Krzysztof Cichocki Wykonawca podał markę oraz model przyczepy, na której będzie zamontowana zalewarka.
W formularzu oferty firmy Strasslider Sp. z o.o. Wykonawca podał markę i model zalewarki,
Wykonawcy zrozumieli formularz oferty dwojako, co powoduje, że tak złożone oferty są nieporównywalne.
W postępowaniu wystąpiło takie uchybienie, którego Zamawiający nie może skorygować w toku postępowania poprzez unieważnienie lub powtórzenie nieprawidłowej czynności.
Tym samym postępowanie jest obarczone wadą niemożliwą do usunięcia i podlega unieważnieniu.
| 2026-04-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |