Usługi społeczne realizowane przez Podmioty Ekonomii Społecznej dla uczestników projektu pn.: „Centrum Usług Społecznych w Nowogardzie”

CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00191108
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00191108/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-09 12:58
Lokalizacja
Nowogard, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d310c737-c9b8-4776-a25d-4a3232c40c39
Identyfikator
8561679795
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi opieki dziennejUsługi opieki społecznej dla osób starszychUsługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytoweUsługi pracy społecznejUsługi opieki dziennej nad dziećmiUsługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnychUsługi rehabilitacyjneUsługi fizjoterapiiUsługi naprawcze i konserwacyjneUsługi pracowników tymczasowych dla gospodarstw domowychUsługi pracowników pomagających w prowadzeniu gospodarstwa domowegoUsługi w gospodarstwie domowymUsługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieżyUsługi analizy medycznejUsługi edukacji specjalnejUsługi stomatologiczne i podobneUsługi społeczneUsługi w zakresie organizacji imprez kulturalnychUsługi dostarczania posiłkówUsługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

Wykonawcy

3 przyznane

Body Work NowogardNowogard, PL · lot 1
150 000 PLN
Body Work NowogardNowogard, PL · lot 3
665 000 PLN
Body Work NowogardNowogard, PL · lot 4
142 200 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00191108 z dnia 2026-04-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi społeczne realizowane przez Podmioty Ekonomii Społecznej dla uczestników projektu pn.: „Centrum Usług Społecznych w Nowogardzie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320058492

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 9

1.5.2.) Miejscowość: Nowogard

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-200

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 91 39 26 250

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cus@nowogard.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: cus.nowogard.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d310c737-c9b8-4776-a25d-4a3232c40c39

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi społeczne realizowane przez Podmioty Ekonomii Społecznej dla uczestników projektu pn.: „Centrum Usług Społecznych w Nowogardzie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d310c737-c9b8-4776-a25d-4a3232c40c39

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00191108

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt „Centrum Usług Społecznych w Nowogardzie” współfinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUS 331.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

8.1. Część 1 – Realizacja mobilnych usług opiekuńczych i pakietów pielęgnacyjnych
8.1.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja mobilnych usług opiekuńczych oraz zakup pakietów pielęgnacyjnych, świadczonych w miejscu zamieszkania osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, w szczególności osób starszych, niesamodzielnych lub z niepełnosprawnościami. Zamówienie obejmuje świadczenie usług opiekuńczych na rzecz około 80 osób do 30.06.2028 r., w łącznym wymiarze 3 000 godzin, tj. średnio 100 godzin miesięcznie, zgodnie z indywidualnymi potrzebami odbiorców usług oraz ustalonym zakresem wsparcia (przy czym 1 godzinę wsparcia należy rozumieć jako 60 minut).

4.5.3.) Główny kod CPV: 85312100-0 - Usługi opieki dziennej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

85312400-3 - Usługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytowe

85310000-5 - Usługi pracy społecznej

4.5.5.) Wartość części: 240000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja specjalistycznych usług opiekuńczych (dalej jako „SUO”) w miejscu zamieszkania, dostosowanych do szczególnych potrzeb wynikających z rodzaju schorzenia lub niepełnosprawności osób objętych wsparciem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85312100-0 - Usługi opieki dziennej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

85312400-3 - Usługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytowe

85310000-5 - Usługi pracy społecznej

85312110-3 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

85312500-4 - Usługi rehabilitacyjne

85142100-7 - Usługi fizjoterapii

4.5.5.) Wartość części: 150000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa obejmująca wsparcie w drobnych naprawach i awariach oraz pomoc w pracach przydomowych zgodnie z bieżącymi potrzebami odbiorców

4.5.3.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

98513300-5 - Usługi pracowników tymczasowych dla gospodarstw domowych

98513310-8 - Usługi pracowników pomagających w prowadzeniu gospodarstwa domowego

98514000-9 - Usługi w gospodarstwie domowym

4.5.5.) Wartość części: 96000,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja badań przesiewowych oraz spotkań profilaktycznych dla dzieci i ich rodzin. Usługa obejmuje przeprowadzenie badań przesiewowych z zakresu diagnostyki wad postawy, optometrii, dietetyki, audiologii, logopedii oraz stomatologii, realizowanych przez wykwalifikowanych specjalistów zgodnie z rodzajem badania. Badania obejmują: wywiad diagnostyczny, badanie fizykalne i testy diagnostyczne oraz sporządzenie pisemnej opinii lub raportu. Łącznie przewiduje się realizację od 1000 do 1250 badań przesiewowych dla grupy 250 dzieci, przy założeniu udziału każdego dziecka średnio w pięciu badaniach. Zamówienie obejmuje również realizację spotkań profilaktycznych dla rodziców dzieci objętych wsparciem, prowadzonych przez wykwalifikowanych specjalistów. Celem spotkań jest omówienie wyników diagnostyki, udzielenie praktycznego instruktażu oraz przekazanie zaleceń dotyczących dalszych działań terapeutycznych i profilaktycznych możliwych do realizacji w warunkach domowych. Spotkania będą realizowane w wymiarze od 4 do 5 spotkań na rodzinę, każde trwające 1 godzinę zegarową, dla około 100 rodzin, co daje łącznie od 400 do 500 godzin świadczenia usług

4.5.3.) Główny kod CPV: 85311300-5 - Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85148000-8 - Usługi analizy medycznej

80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej

85130000-9 - Usługi stomatologiczne i podobne

4.5.5.) Wartość części: 675000,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja pakietu zajęć wspierających fizycznie seniora, obejmującego indywidualne wsparcie fizjoterapeutyczne dla uczestników Klubu Seniora. Celem zamówienia jest zapewnienie seniorom systematycznej i profesjonalnej opieki usprawniającej o charakterze profilaktycznym, ukierunkowanej na utrzymanie jak najlepszej sprawności fizycznej, a także na spowolnienie lub zahamowanie postępu istniejących schorzeń i deficytów wynikających z wieku, chorób przewlekłych oraz ograniczeń ruchowych. Pakiet obejmuje przede wszystkim indywidualną pracę z każdym uczestnikiem, podczas której fizjoterapeuta lub rehabilitant przeprowadzać będzie ocenę funkcjonalną, dobierać właściwe techniki terapeutyczne oraz monitorować postępy, dostosowując program ćwiczeń do aktualnych potrzeb zdrowotnych i możliwości wysiłkowych seniora. Usługa będzie realizowana na rzecz min. 20 osób starszych potrzebujących wsparcia w maksymalnym wymiarze 900 godzin do 30.06.2028 r. (przy czym 1 godzinę wsparcia należy rozumieć jako 60 minut). Zamówienie obejmuje kompleksową realizację pakietu zajęć wspierających fizycznie seniora (wynagrodzenie personelu fizjoterapeutycznego, wszystkie niezbędne narzędzia i materiały pomocnicze wykorzystywane podczas realizacji zajęć, koszty dojazdu fizjoterapeuty do miejsca świadczenia usług zgodnie z harmonogramem ustalonym z Zamawiającym).

4.5.3.) Główny kod CPV: 85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85312500-4 - Usługi rehabilitacyjne

85142100-7 - Usługi fizjoterapii

4.5.5.) Wartość części: 144000,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest organizacja działań o charakterze integracyjnym, aktywizującym i kulturalnym dla osób starszych wymagających wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, obejmujących: 30 wyjść do kina, teatru lub na kabaret, 30 wyjść do kawiarni, 30 wspólnych posiłków połączonych z gotowaniem oraz 5 wieczorków tanecznych lub poetyckich – każdorazowo dla grupy do 20 uczestników. Wykonawca zapewni pełną organizację, koordynację i obsługę logistyczną wszystkich działań, w tym niezbędne bilety, poczęstunek, produkty spożywcze, przestrzeń do realizacji aktywności oraz oprawę organizacyjną i artystyczną wydarzeń.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

79952100-3 - Usługi w zakresie organizacji imprez kulturalnych

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

4.5.5.) Wartość części: 99000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie składania ofert, tj. do dnia 26.02.2026 r. do godz. 10:00 dla części 1 nie wpłynęła żadna oferta, co skutkuje niemożnością dokonania wyboru wykonawcy i zawarcia umowy w ramach przedmiotowego postępowania.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 107400,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 150000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 150000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Body Work Nowogard

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8561928028

7.3.4) Miejscowość: Nowogard

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Nazwa (firma) podwykonawcy: Centrum Zdrowia Konior, Maciąg sp.j., Nowogard. Realizacja usług fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych (część IV i V) oraz świadczeń specjalistycznych i terapeutycznych w ramach specjalistycznych usług opiekuńczych (część II).

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 150000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2028-06-30

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie składania ofert, tj. do dnia 26.02.2026 r. do godz. 10:00, dla części 3 zamówienia nie wpłynęła żadna oferta, co skutkuje niemożnością dokonania wyboru wykonawcy i zawarcia umowy w ramach przedmiotowego postępowania.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 665000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 665000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 665000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Body Work Nowogard

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8561928028

7.3.4) Miejscowość: Nowogard

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Nazwa (firma) podwykonawcy: Centrum Zdrowia Konior, Maciąg sp.j., Nowogard. Realizacja usług fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych (część IV i V) oraz świadczeń specjalistycznych i terapeutycznych w ramach specjalistycznych usług opiekuńczych (część II).

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 665000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2028-06-30

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 142200,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 170100,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 142200,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Body Work Nowogard

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8561928028

7.3.4) Miejscowość: Nowogard

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Nazwa (firma) podwykonawcy: Centrum Zdrowia Konior, Maciąg sp.j., Nowogard. Realizacja usług fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych (część IV i V) oraz świadczeń specjalistycznych i terapeutycznych w ramach specjalistycznych usług opiekuńczych (część II).

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 142200,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2028-06-30

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie składania ofert, tj. do dnia 26.02.2026 r. do godz. 10:00 dla części 6 zamówienia nie wpłynęła żadna oferta, co skutkuje niemożnością dokonania wyboru wykonawcy i zawarcia umowy w ramach przedmiotowego postępowania.

2026-04-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi