Przestrzeń dla Kultury w Sercu Puszczy Noteckiej - Wspieramy Dziedzictwo Wsi i Aktywność Lokalną- Przebudowa i rozbudowa trybuny A i remont sceny zewnętrznej przy WDK Rosko

Gmina Wieleń

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00191240
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00191240/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-09 13:25
Lokalizacja
Wieleń, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-73d1fe52-b434-4202-9cb5-d0f95f7b9dd4
Identyfikator
7632109491
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneKonstrukcje dachowePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeBetonowanie konstrukcjiRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

USŁUGI SPRZĘTOWO-TRANSPORTOWE BIL SPÓŁKA CYWILNASzamotuły, PL · lot 0
169 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00191240 z dnia 2026-04-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przestrzeń dla Kultury w Sercu Puszczy Noteckiej - Wspieramy Dziedzictwo Wsi i Aktywność Lokalną- Przebudowa i rozbudowa trybuny A i remont sceny zewnętrznej przy WDK Rosko

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wieleń

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791158

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki 34

1.5.2.) Miejscowość: Wieleń

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-730

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.7.) Numer telefonu: 672561170

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: Wielen_UM@wokiss.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wielen.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wielen

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przestrzeń dla Kultury w Sercu Puszczy Noteckiej - Wspieramy Dziedzictwo Wsi i Aktywność Lokalną- Przebudowa i rozbudowa trybuny A i remont sceny zewnętrznej przy WDK Rosko

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73d1fe52-b434-4202-9cb5-d0f95f7b9dd4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00191240

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00010223/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przestrzeń dla Kultury w Sercu Puszczy Noteckiej- Wspieramy Dziedzictwo Wsi i Aktywność Lokalną

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Priorytet 8: Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (EFRR), Działanie 8.1. Wspieranie rozwoju programowanego w Lokalnych Strategiach Rozwoju (RLKS)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00074755

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KTI.271.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 270634,78 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego: Przestrzeń dla Kultury w Sercu Puszczy Noteckiej- Wspieramy Dziedzictwo Wsi i Aktywność Lokalną- Przebudowa i rozbudowa trybuny A i remont sceny zewnętrznej przy WDK Rosko.
W zakres zadania wchodzi:
1) kompleksowy remont sceny, tarasu i schodów zewnętrznych zlokalizowanych z tyłu budynku, w tym:
1.1. usunięcie istniejącego pokrycia dachowego,
1.2. zabezpieczenie warstwy wierzchniej sceny oraz prowadzących na nią schodów z zastosowaniem samopoziomującej wylewki mrozoodpornej,
1.3. odtworzenie wszelkich elementów drewnianych, wraz z konstrukcją dachową,
1.4. dostosowanie konstrukcji dachowej wraz z deskowaniem i pokryciem papą wstępnego krycia, a także wykonanie pokrycia z blachodachówki modułowej, wraz z obróbkami blacharskimi (w tym pasów podrynnowych), przy czym kolorystyka pokrycia dachowego odpowiadać będzie kolorystyce dachów nad pozostałą częścią budynku,
1.5. wymiana rynien i rur spustowych wraz z akcesoriami na nowe, wykonane z blachy stalowej powlekanej grubości nie mniejszej, niż 0,6 mm w kolorystyce zgodnej z kolorystyką pokrycia dachowego,
1.6. wykonanie nowych obróbek blacharskich, wymiana rynien i rur spustowych wraz z akcesoriami, wymiana pasów podrynnowych i pasów nadrynnowych.
2) kompleksowy remont trybun widowiskowych (trybuna A- zlokalizowana naprzeciwko sceny zewnętrznej), w tym:
2.1. roboty rozbiórkowe,
2.2. wykonanie ścian żelbetowych,
2.3. montaż siedzisk,
2.4. modernizacja oświetlenia zewnętrznego.
Uwaga: zakres robót określony w Programie Funkcjonalno- Użytkowym obiektu WDK Rosko stanowi przedmiot zamówienia tylko w odniesieniu do części dotyczącej remontu sceny zewnętrznej (m.in. zadaszenie, schody zewnętrzne ze sceny, orynnowanie, posadzka sceny zewnętrznej). Zapisy dot. sceny zostały oznaczone kolorem czerwonym w treści PFU i znajdują się na stronach: 11, 38, 39, 49 i 50. Pozostałe elementy PFU nie są przedmiotem niniejszego postępowania.
Zakres prac dotyczący trybuny A należy wykonać zgodnie z opracowanym projektem budowlanym zatwierdzonym decyzją pozwolenia na budowę. Materiał siedzisk trybun winien być tożsamy ze zrealizowanymi siedziskami trybuny B w pierwszym etapie prac.
Uwagi ogólne do całego przedmiotu zamówienia:
Inwestycja zlokalizowana jest w m. Rosko (ul. Lipowa 1). Obejmuje teren przylegający bezpośrednio do obiektu Wiejskiego Domu Kultury w Rosku. Wykonawca wybrany w niniejszym postępowaniu będzie zobligowany do współpracy i koordynacji prac z wykonawcą wybranym do realizacji zadania związanego z modernizacją Wiejskiego Domu Kultury w Rosku, który będzie realizował prace w terminie pokrywającym się z terminem realizacji zamówienia stanowiącego przedmiot zamówienia w ramach niniejszego postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44112410-5 - Konstrukcje dachowe

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 208977,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 297000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 208977,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Sprzętowo-Transportowe Bil Sp. c.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7872083905

7.3.3) Ulica: Długa

7.3.4) Miejscowość: Szamotuły

7.3.5) Kod pocztowy: 64-500

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 169900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2026-04-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane