PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ NR 1250L BORKI - BEŁCZĄC - CZEMIERNIKI - STOCZEK OD KM 8+874 DO KM 18+750
Powiat Radzyński Zarząd Dróg Powiatowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00191267
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00191267/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-09 13:30
- Lokalizacja
- Radzyń Podlaski, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f493f65f-3a74-4058-8e25-cebd486880b8
- Identyfikator
- 5381605279
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00191267 z dnia 2026-04-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ NR 1250L BORKI - BEŁCZĄC - CZEMIERNIKI - STOCZEK OD KM 8+874 DO KM 18+750
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Radzyński Zarząd Dróg Powiatowych
1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Radzyniu Podlaskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030238669
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 100
1.5.2.) Miejscowość: Radzyń Podlaski
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-300
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 833529953
1.5.8.) Numer faksu: 833529956
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.zdp.radzyn@pra.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdpradzynpodlaski.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f493f65f-3a74-4058-8e25-cebd486880b81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ NR 1250L BORKI - BEŁCZĄC - CZEMIERNIKI - STOCZEK OD KM 8+874 DO KM 18+7502.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f493f65f-3a74-4058-8e25-cebd486880b8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00191267
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00053427/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa drogi powiatowej nr 1250L Tchórzew - Bełcząc - Czemierniki - Stoczek od km 8+874 do km 18+750
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PRDr.360.02.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach przedmiotu zamówienia zrealizować należy następujący zakres robót:
a) wykonanie obustronnych poszerzeń konstrukcji jezdni do szerokości 6,00m zgodnie z przekrojami poprzecznymi,
b) wykonanie frezowania – wcięcia na połączeniu jezdni projektowanej z jezdnią istniejącą,
c) przebudowa przepustów,
d) wykonanie koryta dla konstrukcji poszerzeń i chodników,
e) wykonanie warstw konstrukcyjnych chodników,
f) wykonanie warstw konstrukcyjnych nawierzchni,
g) wykonanie zjazdów o nawierzchni brukowej, tłuczniowej i bitumicznej do granicy pasa drogowego,
h) budowa zatok autobusowych,
i) wykonanie warstwy wyrównawczej z kruszywa łamanego i z mieszanki mineralno-bitumicznej,
j) wykonanie warstwy wiążącej z mieszanki mineralno – bitumicznej,
k) ułożenie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-bitumicznej na całym odcinku przebudowywanej drogi,
l) oczyszczenie istniejących rowów odwadniających,
m) wykonanie poboczy z kruszywa łamanego o szerokości 1,0 m i 0,5m,
n) wykonanie pobocza bitumicznego,
o) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego zgodnie z projektem stałej organizacji ruchu,
Szczegółowy opis zamówienia przedstawia Dokumentacja techniczna oraz SSTWiOR
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18751628,8 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 25499984,91 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18751628,8 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430941540
7.3.3) Ulica: ul. Krańcowa 7
7.3.4) Miejscowość: Lubartów
7.3.5) Kod pocztowy: 21-100
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18751628,8 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 23 miesiące
| 2026-04-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |