„Budowa kanalizacji sanitarnej w msc. Bartków – Etap II” w ramach zadania Budowa kanalizacji sanitarnej w msc. Bartków.

Gmina Zagnańsk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00191270
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00191270/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-09 13:31
Lokalizacja
Zagnańsk, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e5d357f1-4642-4f59-88a3-b04ec610f6bd
Identyfikator
9591671296
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ GAJDAKielce, PL · lot 0
306 425,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00191270 z dnia 2026-04-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa kanalizacji sanitarnej w msc. Bartków – Etap II” w ramach zadania Budowa kanalizacji sanitarnej w msc. Bartków.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zagnańsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010866

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Spacerowa 8

1.5.2.) Miejscowość: Zagnańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-050

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 41 300-13-22

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zagnansk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zagnansk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://platformazakupowa.pl/pn/zagnansk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa kanalizacji sanitarnej w msc. Bartków – Etap II” w ramach zadania Budowa kanalizacji sanitarnej w msc. Bartków.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5d357f1-4642-4f59-88a3-b04ec610f6bd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00191270

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037239/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa kanalizacji sanitarnej w m. Bartków

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00121406

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZ. 271.1.1.2026.PZZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 522216,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

I.Opis przedmiotu zamówienia.
1.1.a) Budowa kanału sanitarnego z rur PVC SNP SDR34 o wymiarach 200 x5,9 w drodze powiatowej nr 1293T na działce nr ewid.: 121/1 w obrębie 0001, na odcinku od nr 1 (dz.176/1) do budynku nr 28 (dz.159) – Etap II w msc. Bartków, gm. Zagnańsk wraz z wysięgnikami kanalizacji sanitarnej z rur PVC SN 8 SDR 34 o wymiarach 160xv4,7 mm do działek nr ewid.:107/2; 109/1; 110/19 w obrębie 0001 Bartków oraz przepięciem przyłączy kanalizacji sanitarnej do budynków nr: 12A (dz.109/1), 14 (dz.108/19), 19 (106/2), 21 (dz.103/20), 23 (dz.102/12) i 25 (dz.471).
1.1.b) Likwidacja istniejących odcinków kanalizacji sanitarnej po wybudowaniu kanalizacji, które zostaną wyłączone z eksploatacji.
Zakres prac ujęty w pkt. 1.1.a) i 1.1. b) należy wykonać zgodnie z Projektem Budowlano -
Wykonawczym uzgodnionym przez Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o. ul. Krakowska 64, 25-701 Kielce, znak: TT/2025/2606; TT-U/AF z dnia 04.11.2025 r., stanowiące załączniki do przedmiotu zamówienia.
1.2. Zaprojektowanie i wybudowanie odcinka kanału sanitarnego w drodze powiatowej nr 1293T na dz. nr ewid.121 w obrębie 0001 Bartków na odcinku nr ewid. dz.110/19 do wysokości działki nr ewid. 403/13 w obrębie 0017 Zagnańsk, dł. ok. 47 mb., wraz z przepięciem przewodu kanalizacji sanitarnej w pasie drogowym ul. Słonecznej nr ewid. 486/4 w obrębie 0017, gmina Zagnańsk zgodnie z wydanymi warunkami technicznymi przez Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o. ul. Krakowska 64,25 – 701 Kielce, znak: TT/2026/0066, TT-W/AF z dnia 16.01.2026r., stanowiące załącznik do przedmiotu zamówienia, obowiązującymi przepisami, wymaganiami wynikającymi z obowiązujących Polskich Norm i aprobat technicznych, zasadami rzetelnej wiedzy technicznej z należytą starannością.
1.2.1. Złożenie wniosku o wydanie pozwolenia na budowę lub zgłoszenia robot nie wymagających pozwolenia na budowę, uzyskanie prawomocnej decyzji lub zgłoszenia robót budowlanych, po wcześniejszym opracowaniu i uzgodnieniu z zarządcami (Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o. Kielce, PZD Kielce ,itp.) dokumentacji budowlano- wykonawczej wraz z projektem technicznym i uzyskaniu wszelkich uzgodnień, opinii i decyzji niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę lub Zgłoszenia robót nie wymagających pozwolenia na budowę. Po stronie Wykonawcy jest uzyskanie zgody (decyzji) z Powiatowego Zarządu Dróg w Kielcach na umieszczenie urządzenia (kanalizacji) w drodze, wykonanie projektu organizacji ruchu na czas prowadzenia robót budowlanych z jej zatwierdzeniem w Starostwie Powiatowym w Kielcach.
2. Wybudowanie zakresu prac wskazanego w Opisie przedmiotu zamówienia w sposób zapewniający funkcjonowanie systemu kanalizacyjnego wraz z odtworzeniem istniejących nawierzchni, odbudową nawierzchni asfaltowej na całej szerokości drogi - (5,5m ) i długości prowadzonych robót wraz z odtworzeniem rowu , zjazdów w przypadku ich naruszenia (uszkodzenia) itp. Uporządkowanie terenu po zakończeniu prac i zgłoszeniu do odbioru.
3. Po zrealizowaniu zakresu rzeczowego Wykonawca przedłoży Zamawiającemu: a) dokumentację projektową opieczętowaną przez właściwą jednostkę udzielająca pozwolenia /zgłoszenia robót, oraz projekt techniczny – 2 egz (odcinka kanalizacji do wybudowania w systemie zaprojektuj i wybuduj),
b) dokumentację powykonawczą dla całego zakresu wykonanych robót:
- projekt powykonawczy potwierdzony przez kierownika budowy z naniesionym zmianami wprowadzonymi na etapie realizacji potwierdzonymi przez projektanta,
- wszelkie decyzje, uzgodnienia i pozwolenia uzyskane na etapie projektowania,
- powykonawczą inwentaryzację geodezyjną zrealizowanej infrastruktury wraz ze szkicami - 3 egz. w wersji papierowej oraz na nośniku elektronicznym .Do inwentaryzacji załączyć potwierdzenie geodety o złożeniu jej w Starostwie Powiatowym w Kielcach celem zaewidencjonowania,
- dziennik budowy potwierdzający gotowość do odbioru potwierdzony wpisem kierownika robót,
- oświadczenie kierownika budowy, że roboty zostały wykonane zgodnie z zatwierdzonym projektem przez Starostwo Powiatowe w Kielcach, oraz zakresem umownym,
- rozliczenie rzeczowo - finansowe,
- kosztorys powykonawczy,
- protokół odbioru nawierzchni drogowej po robotach przez zarządcę drogi – PZD w Kielcach.
Szczegółowy zakres inwestycji został określony w dokumentacji budowlano-wykonawczej, przedmiarze robót, oraz w wydanych warunkach technicznych otrzymanych od zarządcy sieci – Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o. w Kielcach na odcinek kanalizacji w systemie zaprojektuj i wybuduj.
Szczegóły w załączniku Nr 9 stanowiący Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 306425,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 435802,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 306425,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HYDROCONSTER Zakład Usług Remontowo Budowlanych

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6572281210

7.3.3) Ulica: ul. Prochownia 110a

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-385

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 306425,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

2026-04-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane