OCZYSZCZENIE Z PIASKU JEZDNI, CHODNIKÓW i ŚCIEŻEK ROWEROWYCH W CIĄGU DRÓG I ULIC POWIATOWYCH NA TERENIE POWIATU CHOJNICKIEGO” z podziałem na części.

POWIAT CHOJNICKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00191290
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00191290/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-09 13:34
Lokalizacja
Chojnice, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-931265f7-f978-4c67-b72f-f3d4cd97d642
Identyfikator
5551917808
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi zamiatania ulic

Wykonawcy

5 przyznanych

USŁUGI KOMUNALNE "EKSPRES" S.C., JERZY SKOTARCZAK, ROBERT BRODECKICzarne, PL · lot 0
10 072,51 PLN
USŁUGI KOMUNALNE "EKSPRES" S.C., JERZY SKOTARCZAK, ROBERT BRODECKICzarne, PL · lot 1
61 153,27 PLN
USŁUGI KOMUNALNE "EKSPRES" S.C., JERZY SKOTARCZAK, ROBERT BRODECKICzarne, PL · lot 2
37 479,89 PLN
ANNA KOBUSCHOJNICE, PL · lot 3
95 429,12 PLN
ANNA KOBUSCHOJNICE, PL · lot 4
145 469,95 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00191290 z dnia 2026-04-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
OCZYSZCZENIE Z PIASKU JEZDNI, CHODNIKÓW i ŚCIEŻEK ROWEROWYCH W CIĄGU DRÓG I ULIC POWIATOWYCH NA TERENIE POWIATU CHOJNICKIEGO” z podziałem na części.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT CHOJNICKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351239

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: UL. 31 STYCZNIA 56

1.5.2.) Miejscowość: Chojnice

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-600

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 52 39 66 584

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat.chojnice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.chojnice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/sp_chojnice/aukcje

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

OCZYSZCZENIE Z PIASKU JEZDNI, CHODNIKÓW i ŚCIEŻEK ROWEROWYCH W CIĄGU DRÓG I ULIC POWIATOWYCH NA TERENIE POWIATU CHOJNICKIEGO” z podziałem na części.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-931265f7-f978-4c67-b72f-f3d4cd97d642

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00191290

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043815/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Oczyszczanie z piasku jezdni, chodników i ścieżek rowerowych w ciągu dróg i ulic powiatowych na terenie powiatu chojnickiego z podziałem na części

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00142611

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 243466,06 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1. Pozimowe na terenie gminy Konarzyny.
Zakres usług:
Oczyszczenie ręczne chodników, ścieżek rowerowych, wysp dzielących i obustronnie jezdni wzdłuż krawężnika wraz z odchwaszczeniem na szerokości min. 1,0 m oraz jednokrotne zamiecenie samojezdną zamiatarką mechaniczną oczyszczonych ręcznie jezdni, chodników, ścieżek rowerowych wraz z odchwaszczeniem z wywozem urobku na wysypisko.
Stawka za 1 km oczyszczania - obejmuje oczyszczenie wszystkich elementów w/w wchodzących w skład danego odcinka drogi.
Oczyszczenie krat wpustowych wraz z oczyszczeniem studzienek ściekowych

Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia kosztorysach ofertowych, SST oraz projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90612000-0 - Usługi zamiatania ulic

4.5.5.) Wartość części: 5542,80 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2. Pozimowe na terenie miasta i gminy Czersk
Zakres usług:
Oczyszczenie ręczne chodników z kostki betonowej i ścieżek rowerowych, ręczne oczyszczanie całej powierzchni wraz z odchwaszczaniem chodników i pasów przykrawężnikowych, wysp dzielących, pierścieni wysp centralnych i obustronnie jezdni wzdłuż krawężnika na szerokości min. 1,0 m oraz jednokrotne zamiecenie samojezdną zamiatarką mechaniczną, oczyszczonych ręcznie jezdni, chodników i ścieżek rowerowych z kostki betonowej, z wywozem urobku na wysypisko.
Stawka za 1 km oczyszczania - obejmuje oczyszczenie wszystkich elementów w/w wchodzących w skład danego odcinka drogi.
Oczyszczenie krat wpustowych wraz z oczyszczeniem studzienek ściekowych


Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia kosztorysach ofertowych, SST oraz projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90612000-0 - Usługi zamiatania ulic

4.5.5.) Wartość części: 25386,30 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3. Pozimowe na terenie miasta i gminy Brusy
Zakres usług:
Oczyszczenie ręczne chodników z kostki betonowej i ścieżek rowerowych, ręczne oczyszczanie całej powierzchni wraz z odchwaszczaniem chodników i pasów przykrawężnikowych, wysp dzielących, pierścieni wysp centralnych i obustronnie jezdni wzdłuż krawężnika na szerokości min. 1,0 m oraz jednokrotne zamiecenie samojezdną zamiatarką mechaniczną, oczyszczonych ręcznie jezdni, chodników i ścieżek rowerowych z kostki betonowej, z wywozem urobku na wysypisko.
Stawka za 1 km oczyszczania - obejmuje oczyszczenie wszystkich elementów w/w wchodzących w skład danego odcinka drogi.
Oczyszczenie krat wpustowych wraz z oczyszczeniem studzienek ściekowych

Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia kosztorysach ofertowych, SST oraz projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90612000-0 - Usługi zamiatania ulic

4.5.5.) Wartość części: 20883,96 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4. Pozimowe na terenie miasta Chojnice
Zakres usług:
Oczyszczenie ręczne chodników z kostki betonowej i ścieżek rowerowych, ręczne oczyszczanie całej powierzchni wraz z odchwaszczaniem chodników i pasów przykrawężnikowych, wysp dzielących, pierścieni wysp centralnych i obustronnie jezdni wzdłuż krawężnika na szerokości min. 1,0 m oraz jednokrotne zamiecenie samojezdną zamiatarką mechaniczną, oczyszczonych ręcznie jezdni, chodników i ścieżek rowerowych z kostki betonowej, z wywozem urobku na wysypisko.
Stawka za 1 km oczyszczania - obejmuje oczyszczenie wszystkich elementów w/w wchodzących w skład danego odcinka drogi.
Oczyszczenie krat wpustowych wraz z oczyszczeniem studzienek ściekowych

Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia kosztorysach ofertowych, SST oraz projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90612000-0 - Usługi zamiatania ulic

4.5.5.) Wartość części: 42827,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 5. Pozimowe na terenie gminy Chojnice
Zakres usług:
Oczyszczenie ręczne chodników z kostki betonowej i ścieżek rowerowych, ręczne oczyszczanie całej powierzchni wraz z odchwaszczaniem chodników i pasów przykrawężnikowych, wysp dzielących, pierścieni wysp centralnych i obustronnie jezdni wzdłuż krawężnika na szerokości min. 1,0 m oraz jednokrotne zamiecenie samojezdną zamiatarką mechaniczną, oczyszczonych ręcznie jezdni, chodników i ścieżek rowerowych z kostki betonowej, z wywozem urobku na wysypisko.
Stawka za 1 km oczyszczania - obejmuje oczyszczenie wszystkich elementów w/w wchodzących w skład danego odcinka drogi.
Oczyszczenie krat wpustowych wraz z oczyszczeniem studzienek ściekowych

Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia kosztorysach ofertowych, SST oraz projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90612000-0 - Usługi zamiatania ulic

4.5.5.) Wartość części: 58736,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 6. Sezonowe na terenie miasta Chojnice
Zakres usług:
Jednokrotne zamiecenie samojezdną zamiatarką mechaniczną wysp dzielących, pierścieni wysp centralnych i obustronnie jezdni wzdłuż krawężnika na szerokości min. 1,0 m z wywozem urobku na wysypisko.

Stawka za 1 km oczyszczania - obejmuje oczyszczenie wszystkich elementów w/w wchodzących w skład danego odcinka drogi.

Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w opisie przedmiotu zamówienia kosztorysach ofertowych, SST oraz projektowanych postanowieniach umownych stanowiących załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90612000-0 - Usługi zamiatania ulic

4.5.5.) Wartość części: 90090,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10072,51 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17162,93 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10072,51 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI KOMUNALNE EKSPRES S.C. JERZY SKOTARCZAK, ROBERT BRODECKI,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8430007687

7.3.3) Ulica: UL. KOŚCIUSZKI 42,

7.3.4) Miejscowość: CZARNE

7.3.5) Kod pocztowy: 77-330

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10072,51 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61153,27 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 93439,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 61153,27 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI KOMUNALNE EKSPRES S.C. JERZY SKOTARCZAK, ROBERT BRODECKI, UL. KOŚCIUSZKI 42, 77-330 CZARNE,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8430007687

7.3.3) Ulica: UL. KOŚCIUSZKI 42,

7.3.4) Miejscowość: CZARNE,

7.3.5) Kod pocztowy: 77-330

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 61153,27 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 37479,89 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 56609,06 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 37479,89 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI KOMUNALNE EKSPRES S.C. , JERZY SKOTARCZAK, ROBERT BRODECKI,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8430007687

7.3.3) Ulica: UL. KOŚCIUSZKI 42

7.3.4) Miejscowość: CZARNE

7.3.5) Kod pocztowy: 77-330

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 37479,89 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 95429,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 95429,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 95429,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AGRO-POL ANNA KOBUS

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5551574679

7.3.3) Ulica: NIEŻYCHOWICE 47

7.3.4) Miejscowość: CHOJNICE,

7.3.5) Kod pocztowy: 89-620

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 95429,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 145469,95 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 145469,95 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 145469,95 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AGRO-POL ANNA KOBUS

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5551574679

7.3.3) Ulica: NIEŻYCHOWICE 47

7.3.4) Miejscowość: CHOJNICE,

7.3.5) Kod pocztowy: 89-620

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 145469,95 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizacje zamówienia: 97 300,00 zł brutto. Cena oferty z najniższą ceną: 301 320,00 brutto. Mając na uwadze powyższe konieczne było podjęcie decyzji o zwiększeniu kwoty na realizacje zamówienia.
Art. 222 ust. 4 w/w ustawy stanowi, że Zamawiający, najpóźniej przed otwarciem ofert, udostępnia na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Kwota ta wynosi: 97 300,00 zł brutto. Oferta z najniższą ceną: 301 320,00 brutto. Tylko w gestii Zamawiającego jest, czy skorzysta on z w/w podstawy do unieważnienia postępowania, czy też będzie poszukiwał środków na sfinansowanie tego zamówienia. Kwota, którą zamawiający podaje bezpośrednio przed otwarciem ofert, jest jedynie jego deklaracją na temat środków finansowych, jakie w danym momencie zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W trakcie postępowania kwota środków znajdujących się w jego dyspozycji może jednak ulec zmianie. Zamawiający podjął decyzję, aby nie zwiększyć ilości środków przeznaczonych na sfinansowanie w/w zamówienia.
W związku z powyższym postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.

2026-04-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi