Sukcesywne dostawy osprzętu medycznego (sondy i elektrody) do przeprowadzenia zabiegów kriolezji oraz termolezji w Poradni Leczenia Bólu w PCR Sopot, w podziale na 3 pakiety – oferty częściowe
Pomorskie Centrum Reumatologiczne im. dr Jadwigi Titz - Kosko w Sopocie Sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00191368
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00191368/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-09 13:48
- Lokalizacja
- Sopot, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ded3d451-67c1-47a2-8b35-fec579369904
- Identyfikator
- 5851479028
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia do elektroterapiiSondy
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00191368 z dnia 2026-04-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy osprzętu medycznego (sondy i elektrody) do przeprowadzenia zabiegów kriolezji oraz termolezji w Poradni Leczenia Bólu w PCR Sopot, w podziale na 3 pakiety – oferty częściowe
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Pomorskie Centrum Reumatologiczne im. dr Jadwigi Titz - Kosko w Sopocie Sp. z o. o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192587795
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka 1-3
1.5.2.) Miejscowość: Sopot
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-759
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pcrsopot.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcrsopot.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12787051.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
sólka prawa handlowego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywne dostawy osprzętu medycznego (sondy i elektrody) do przeprowadzenia zabiegów kriolezji oraz termolezji w Poradni Leczenia Bólu w PCR Sopot, w podziale na 3 pakiety – oferty częściowe2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ded3d451-67c1-47a2-8b35-fec579369904
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00191368
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00158269
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 4-TP-26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Elektroda robocza do termolezji, wielorazowa, długość 10cm. Elektroda kompatybilna z generatorem Cosman Boston Scientific G4, będącego na wyposażeniu Zamawiającego4.5.3.) Główny kod CPV: 33158200-4 - Urządzenia do elektroterapii
4.5.5.) Wartość części: 24000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sonda kriochirurgiczna kontaktowa wielorazowa o średnicy 1.3mm i długości roboczej 120mm, końcówka sondy tępo zakończona - sonda kompatybilna z aparatem do kriochirurgii Metrum Cryoflex / CRYO-S Painless, będącego na wyposażeniu Zamawiającego4.5.3.) Główny kod CPV: 33141641-5 - Sondy
4.5.5.) Wartość części: 108796,50 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sonda kriochirurgiczna kontaktowa wielorazowa o średnicy 1.3mm i długości roboczej 120mm, końcówka sondy ostro zakończona - sonda kompatybilna z aparatem do kriochirurgii Metrum Cryoflex / CRYO-S Painless, będącego na wyposażeniu Zamawiającego4.5.3.) Główny kod CPV: 33141641-5 - Sondy
4.5.5.) Wartość części: 26111,16 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do oferty z najniższą ceną.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W Pakiecie nr 2 została złożona jedna oferta, która podlegała odrzuceniu.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W Pakiecie nr 3 została złożona jedna oferta, która podlegała odrzuceniu.
| 2026-04-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |