„PS nr 6 – zalecenia p. poż.”.

Gmina Trzebinia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00191472
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00191472/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-09 14:06
Lokalizacja
Trzebinia, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b9909de3-b977-40f1-bd7a-dd7348559def
Identyfikator
6282260122
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanychTynkowanieRoboty budowlane w zakresie budynkówKładzenie terakotyRoboty elewacyjneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczneIzolacja cieplnaInstalowanie centralnego ogrzewania

Wykonawcy

1 przyznane

MAREK KOZIOŁMłoszowa, PL · lot 0
702 876,17 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00191472 z dnia 2026-04-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„PS nr 6 – zalecenia p. poż.”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzebinia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258032

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marszałka Piłsudskiego 14

1.5.2.) Miejscowość: Trzebinia

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-540

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: +48327111045, +48327111046

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.trzebinia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzebinia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b9909de3-b977-40f1-bd7a-dd7348559def

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„PS nr 6 – zalecenia p. poż.”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9909de3-b977-40f1-bd7a-dd7348559def

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00191472

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042774/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 PS nr 6 - zalecenia p-poż.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00131950

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BR.RIR.271.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 709226,95 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest przebudowa polegająca na dostosowaniu istniejącego budynku Przedszkola Samorządowego nr 6 w Trzebini do obowiązujących wymagań przeciwpożarowych.
Etap 1 - dostosowanie budynku przedszkola do zaleceń przeciwpożarowych poprzez demontaż drzwi przeznaczonych do wymiany, demontaż okna na klatce schodowej, rozbiórka istniejących schodów wewnętrznych klatki schodowej, wykonanie otworu w stropie pod nową klatkę schodową, wykonanie nowych schodów żelbetowych łączących kondygnację piwnicy, parteru i 1 piętra, demontaż warstw posadzkowych w piwnicy w pom. -1/08, -1/09, poszerzenie otworu drzwiowego w pom. – 1/08, demontaż ścianek oznaczonych w projekcie, wykonanie nowego wydzielenia pomieszczeń, montaż drzwi i okien przeznaczonych do wymiany, wykonanie nowych warstw posadzkowych, ułożenie płytek gresowych antypoślizgowych w piwnicy pom. -1/08 i -1/09 oraz na klatce schodowej, montaż balustrad i pochwytów(elementy systemowe), wykonanie otworu w stropie ostatniej kondygnacji wraz z wykonaniem podkonstrukcji pod montaż klapy oddymiającej, montaż klapy oddymiającej, malowanie klatki schodowej wraz z uzupełnieniem tynków, wykonanie instalacji awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego, wszystkie hydranty należy zdemontować i zamontować nowe hydranty DN25 z wężami półsztywnymi o długości 30m (hydranty podtynkowe – 3 szt. i hydranty natynkowe 3 szt.), wykonanie nowej instalacji hydrantowej prowadzonej po wierzchu i częściowo obudowanej płytami G-K, wykonanej z rur stalowych ocynkowanych.
Uwaga: z uwagi na fakt iż, roboty budowlane będą prowadzone w czynnym obiekcie należy oddzielić część budynku w którym będą prowadzone roboty budowlane od pozostałej części budynku szczelną ścianką zabezpieczającą przed przedostawaniem się pyłu i kurzu do pozostałej części budynku.
Uwaga: dokumentacja projektowa obejmuje cały zakres robót. W roku 2025 został wykonany następujący zakres robót:
- wykonanie ścianek wydzielających wraz z montażem drzwi w pom. -1/05

Etap 2 - dokonanie stosownych zgłoszeń o zakończeniu inwestycji wraz z uzyskaniem skutecznych zgłoszeń o zakończeniu budowy lub uzyskanie ostatecznych decyzji na użytkowanie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45000000-7 - Roboty budowlane

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 702876,17 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 982401,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 702876,17 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. KOZIOŁ MAREK KOZIOŁ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120462124

7.3.3) Ulica: Bożniowa 18

7.3.4) Miejscowość: Młoszowa

7.3.5) Kod pocztowy: 32-546

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

instalacje elektryczne, instalacje sanitarne

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 702876,17 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin wykonania zamówienia:
Etap 1: w okresie od dnia 15.06.2026 r. do dnia 28.08.2026 r.
Etap 2: dokonanie stosownych zgłoszeń o zakończeniu inwestycji wraz z uzyskaniem skutecznych zgłoszeń o zakończeniu budowy lub uzyskanie ostatecznych decyzji na użytkowanie do dnia 15.10.2026 r.
2026-04-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane