Dostawa pomp na potrzeby RCGW S.A.
Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00191527
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00191527/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-09 14:14
- Lokalizacja
- Tychy, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7b1a9455-128b-4320-ad19-78681e031d4f
- Identyfikator
- 6462100779
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pompy ściekowe
Wykonawcy
3 przyznane
ELEMA G. PODSIADŁY SPÓŁKA KOMANDYTOWASieradz, PL · lot 0
8259,45 PLNPOMPYSANOK.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSanok, PL · lot 1
22 841,37 PLN"GAA - LOBEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"JAROSŁAW, PL · lot 2
161 991 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00191527 z dnia 2026-04-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa pomp na potrzeby RCGW S.A.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.
1.3.) Oddział zamawiającego: RCGW S.A.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 273340260
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Marszałka Piłsudskiego 12
1.5.2.) Miejscowość: Tychy
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rcgw@rcgw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.rcgw.pl/przetargi-zapytania-ofertowe
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://rcgw.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/4994371.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
osoba prawna utworzona w celu zaspokajania potrzeb o charakterze powszechnym
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa pomp na potrzeby RCGW S.A.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b1a9455-128b-4320-ad19-78681e031d4f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00191527
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00028913
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EU/KM/pompy_powtórka/64/12/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część A zamówienia – dostawa pompy głębinowej na potrzeby Oczyszczalni Ścieków Tychy – Urbanowice. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz sposób jego wykonania określony jest w załączniku nr 4A do SWZ oraz w istotnych postanowieniach umowy (IPU) - załącznik nr 3 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 42122220-8 - Pompy ściekowe
4.5.5.) Wartość części: 15500,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część B zamówienia – dostawa pomp zatapialnych na potrzeby Oczyszczalni Ścieków Tychy – Urbanowice. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz sposób jego wykonania określony jest w załączniku nr 4B do SWZ oraz w istotnych postanowieniach umowy (IPU) - załącznik nr 3 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 42122220-8 - Pompy ściekowe
4.5.5.) Wartość części: 26950,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część C zamówienia – dostawa pomp śrubowych na potrzeby Oczyszczalni Ścieków Tychy – Urbanowice. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz sposób jego wykonania określony jest w załączniku nr 4C do SWZ oraz w istotnych postanowieniach umowy (IPU) - załącznik nr 3 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 42122220-8 - Pompy ściekowe
4.5.5.) Wartość części: 153500 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część D zamówienia – dostawa pomp obiegowych na potrzeby Wodnego Parku Tychy. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz sposób jego wykonania określony jest w załączniku nr 4D do SWZ oraz w istotnych postanowieniach umowy (IPU) - załącznik nr 3 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 42122220-8 - Pompy ściekowe
4.5.5.) Wartość części: 28000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8259,45 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11586,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8259,45 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELEMA G. Podsiadły Sp. Komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8272014285
7.3.4) Miejscowość: Sieradz
7.3.5) Kod pocztowy: 98-200
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8259,45 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22841,37 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 22841,37 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22841,37 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PompySanok.pl Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6871979763
7.3.4) Miejscowość: Sanok
7.3.5) Kod pocztowy: 38-500
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22841,37 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 161991 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 161991 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 161991 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GAA - Lobex Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7920003845
7.3.4) Miejscowość: Jarosław
7.3.5) Kod pocztowy: 37-500
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 161991 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 91 dni
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone w część D oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
| 2026-04-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |