BZP.271.12.2026 Opracowanie koncepcji toru kajakowego na rzece Dunajec (...) w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa toru kajakowego na rzece Dunajec” - dokumentacja.

Miasto Nowy Sącz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00191540
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00191540/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-09 14:15
Lokalizacja
Nowy Sącz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-50655f60-6d74-41cb-9a1f-a22f2b4a19fd
Identyfikator
7343507021
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówOcena wpływu projektu budowlanego na środowisko naturalneUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi środowiska naturalnegoUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00191540 z dnia 2026-04-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
BZP.271.12.2026 Opracowanie koncepcji toru kajakowego na rzece Dunajec (...) w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa toru kajakowego na rzece Dunajec” - dokumentacja.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Nowy Sącz

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miasta Nowego Sącza

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893167

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@nowysacz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowysacz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/nowysacz; https://bip.malopolska.pl/nowysacz,m,288947,ogloszeniaozamowieniach

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BZP.271.12.2026 Opracowanie koncepcji toru kajakowego na rzece Dunajec (...) w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa toru kajakowego na rzece Dunajec” - dokumentacja.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-50655f60-6d74-41cb-9a1f-a22f2b4a19fd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00191540

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00052371/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Usługi projektowania robót budowlanych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00140162

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 126016,26 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie koncepcji toru kajakowego na rzece Dunajec wraz z uzyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa toru kajakowego na rzece Dunajec” - dokumentacja
II. Pozostałe szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia znajdują się w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz w projektowanych postanowieniach umowy, załączniku nr 2 do specyfikacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71313400-9 - Ocena wpływu projektu budowlanego na środowisko naturalne

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

90700000-4 - Usługi środowiska naturalnego

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na podst. art. 255 pkt 3 ustawy, jako że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Ponadto Zamawiający nie może zwiększyć kwoty wstępnie przeznaczonej na realizację zamówienia do wysokości ceny złożonej oferty.
2026-04-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi