Modernizacja kompleksów sportowych "Moje Boisko – Orlik 2012" w Iłowie-Osadzie i Narzymiu

GMINA IŁOWO-OSADA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00191557
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00191557/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-09 14:18
Lokalizacja
Iłowo-Osada, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-98135edb-fa1e-46e4-8828-442365b7b286
Identyfikator
5711643373
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

URBANIZE spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąPoznań, PL · lot 0
1 298 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00191557 z dnia 2026-04-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksów sportowych "Moje Boisko – Orlik 2012" w Iłowie-Osadzie i Narzymiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA IŁOWO-OSADA

1.3.) Oddział zamawiającego: GMINA IŁOWO-OSADA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378120

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wyzwolenia 5

1.5.2.) Miejscowość: Iłowo-Osada

1.5.3.) Kod pocztowy: 13-240

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 236541014

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugilowo-osada.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ilowo-osada.biuletyn.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-98135edb-fa1e-46e4-8828-442365b7b286

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksów sportowych "Moje Boisko – Orlik 2012" w Iłowie-Osadzie i Narzymiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98135edb-fa1e-46e4-8828-442365b7b286

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00191557

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00007026/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja kompleksów sportowych "Moje Boisko – Orlik 2012" w Iłowie-Osadzie i Narzymiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00125404

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.2.2026.PN

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: ,,Modernizacja kompleksów sportowych "Moje Boisko – Orlik 2012" w Iłowie-Osadzie i Narzymiu”. W ramach ww. zadania przewiduje się wykonanie przebudowy dwóch niezależnych obiektów budowlanych tj. Kompleksów boisk sportowo-rekreacyjnych zlokalizowanych w Gminie Iłowo-Osada. W ramach zakresu prac na ww. obiektach przewidziano m.in wymianę nawierzchni z trawy syntetycznej na boisku piłkarskim oraz wymianę nawierzchni poliuretanowej na boisku wielofunkcyjnym - realizowanych na podstawie Zgłoszenia robót budowlanych. Zadanie realizowane będzie w formie ryczałtowej w następującym zakresie:
• Zadanie I Modernizacja kompleksów sportowych "Moje Boisko – Orlik 2012” w Iłowie-Osadzie na dz. nr 206, 193/1 obręb 0004 Iłowo-Osada,
- Wymiana nawierzchni boiska piłkarskiego z trawy syntetycznej o wymiarach 30,0m x 62,0m;
- Wymiana nawierzchni boiska wielofunkcyjnego poliuretanowego o wymiarach 19,1m x 32,1m;
- roboty porządkowe;
- wykonanie i montaż tablicy pamiątkowo-informacyjnej.
• Zadanie II Modernizacja kompleksów sportowych "Moje Boisko – Orlik 2012” w Narzymiu na z. nr 294/2, obręb 0010 Narzym,
- Wymiana nawierzchni boiska piłkarskiego z trawy syntetycznej o wymiarach 30,0m x 62,0m;
- Wymiana nawierzchni boiska wielofunkcyjnego poliuretanowego o wymiarach 19,1m x 32,1m;
- roboty porządkowe;
- wykonanie i montaż tablicy pamiątkowo-informacyjnej.
Przedmiot zamówienia w zakresie szczegółowym określa dokumentacja projektowa do zgłoszenia budowy tj.
a) Załącznik nr 10 do SWZ Dokumentacja: kosztorys ślepy/ofertowy, przedmiar robót, dokumentacja techniczna, STWiOR.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposób realizacji zamówienia znajduje się w SWZ, a także zawiera dokumentacja do zgłoszenia robót budowalnych oraz dokumentacja stanowiąca załącznik nr 10 do SWZ w szczególności: kosztorys ślepy/ofertowy, przedmiar robót, dokumentacja techniczna, STWiOR. oraz wzór umowy, które Zamawiający udostępnił w wersji elektronicznej: na portalu e-Zamówienia dostępnym pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl zaś oryginały dokumentów do wglądu w siedzibie Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1298000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1688000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1298000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Urbanize Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5571702815

7.3.3) Ulica: ul. Augustyna Szamarzewskiego 21/2

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-514

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1298000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane