Zakupu w ramach umowy kompleksowej energii elektrycznej i jej dystrybucji na potrzebę obiektów Gminy Łobżenica oraz Gminnego Centrum Kultury w Łobżenicy
Gmina Łobżenica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00191884
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00191884/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-09 15:33
- Lokalizacja
- Łobżenica, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1bfed4e2-c659-40b9-b740-769f6b7fe11e
- Identyfikator
- 7642630261
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00191884 z dnia 2026-04-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakupu w ramach umowy kompleksowej energii elektrycznej i jej dystrybucji na potrzebę obiektów Gminy Łobżenica oraz Gminnego Centrum Kultury w Łobżenicy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łobżenica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791201
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Łobżenica
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-310
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@lobzenica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.lobzenica.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakupu w ramach umowy kompleksowej energii elektrycznej i jej dystrybucji na potrzebę obiektów Gminy Łobżenica oraz Gminnego Centrum Kultury w Łobżenicy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1bfed4e2-c659-40b9-b740-769f6b7fe11e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00191884
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036982/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup w ramach umowy kompleksowej energii elektrycznej i jej dystrybucji na potrzeby obiektów Gminy Łobżenica.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00153173
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym (postępowanie zostało zamieszczone Biuletynie Zamówień Publicznych – portal e-zamówienia) nie wpłynęła oferta. Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 ust. 1 ustawy Pzp (Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty), a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZI-PZ.271.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup w ramach umowy kompleksowej energii elektrycznej i jej dystrybucji, w tym dla:
dla zadania 1:
- jednostek organizacyjnych, zakładów budżetowych i jednostek kultury Gminy Łobżenica oraz Urzędu Miejskiego Gminy Łobżenica, na potrzeby eksploatacji budynków, lokali, obiektów użytkowych, zasilania oświetlenia ulicznego
dla zadania 2
- oświetlenia przestrzeni publicznej Gminy Łobżenica
4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
65310000-9 - Przesył energii elektrycznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 8 ustawy Prawo zamówień publicznych tj. w trybie zamówienia z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.| 2026-04-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |