Dostawa wyposażenia oświetlenia oraz panelu LED dla Teatru Łaźnia Nowa w Krakowie, odpowiednio w odniesieniu od 1 do 2 części przedmiotu zamówienia

Teatr Łaźnia Nowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00507077
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00507077/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-19 11:20
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-434a7e67-0f5e-49b2-b4a0-1c147a2352ea
Identyfikator
6782938805
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Lampy i oprawy oświetlenioweEkrany

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR WOJTASKraków, PL · lot 0
312 395,4 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00507077 z dnia 2024-09-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia oświetlenia oraz panelu LED dla Teatru Łaźnia Nowa w Krakowie, odpowiednio w odniesieniu od 1 do 2 części przedmiotu zamówienia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Teatr Łaźnia Nowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356900883

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: os. Szkolne 25

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-977

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@laznianowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.laznianowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl/pn/laznianowa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wyposażenia oświetlenia oraz panelu LED dla Teatru Łaźnia Nowa w Krakowie, odpowiednio w odniesieniu od 1 do 2 części przedmiotu zamówienia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-434a7e67-0f5e-49b2-b4a0-1c147a2352ea

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00507077

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056012/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa wyposażenia oświetlenia oraz panelu LED

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00482370

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DPT-271.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 383760 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje fabrycznie nowe urządzenia i elementy oraz materiały, nieużywane, niepowystawowe, w oryginalnych fabrycznych opakowaniach, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2023, wraz z odpowiednim oprogramowaniem, według poniższego ogólnego wykazu rodzajów składających się na przedmiot zamówienia, odpowiednio w odniesieniu do 1 części zamówienia:
1) Komplet oświetlenia plenerowego (1 kpl.)
2) Ruchoma głowa LED typu Profile (4 szt.)
3) Ruchoma głowa LED typu Wash (4 szt.)
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ – Załącznik nr 1 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje również wszystkie prace, obowiązki, obowiązania Wykonawcy zawarte w projekcie umowy – załącznik nr 8 do SWZ.
4 . Zgodnie z art. 310 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
5. Pozostałe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały opisane w SWZ i załącznikach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.5.) Wartość części: 337020 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje fabrycznie nowe urządzenia i elementy oraz materiały, nieużywane, niepowystawowe, w oryginalnych fabrycznych opakowaniach, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2023, wraz z odpowiednim oprogramowaniem, według poniższego ogólnego wykazu rodzajów składających się na przedmiot zamówienia, odpowiednio w odniesieniu do 2 części zamówienia:
1) Panel (ekran) LED wraz z osprzętem (1 kpl.)
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ – Załącznik nr 1 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje również wszystkie prace, obowiązki, obowiązania Wykonawcy zawarte w projekcie umowy – załącznik nr 8 do SWZ.
4 . Zgodnie z art. 310 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
5. Pozostałe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały opisane w SWZ i załącznikach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32351200-0 - Ekrany

4.5.5.) Wartość części: 46740 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 312395,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 312395,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 312395,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Elwolight Technologie sceniczne Piotr Wojtas

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6781212816

7.3.3) Ulica: os 2 Pułku Lotniczego 28a/2

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-869

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 312395,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2024-09-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy