Mechaniczne wykaszanie traw i chwastów z poboczy dróg powiatowych na terenie Powiatu Goleniowskiego w 2026 roku

Powiat Goleniowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00192300
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00192300/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-10 09:00
Lokalizacja
Goleniów, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ccf797c0-08ca-47c7-91ef-cd462b1930da
Identyfikator
8561577155
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie trawnikówUsługi usuwania chwastów

Wykonawcy

3 przyznane

PAWEŁ KLUSZCZYŃSKISĄPOLNICA 17, PL · lot 0
119 150,94 PLN
PAWEŁ KLUSZCZYŃSKISĄPOLNICA 17, PL · lot 1
92 427,3 PLN
AGRO-EKOINWEST S.C. WALDEMAR KUBIAK, JERZY BEDNARZMaszewo, PL · lot 2
68 041,27 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00192300 z dnia 2026-04-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Mechaniczne wykaszanie traw i chwastów z poboczy dróg powiatowych na terenie Powiatu Goleniowskiego w 2026 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Goleniowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684120

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dworcowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Goleniów

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-100

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_publiczne@powiat-goleniowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-goleniowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/sp_goleniow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


adminiastracja samorządowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Mechaniczne wykaszanie traw i chwastów z poboczy dróg powiatowych na terenie Powiatu Goleniowskiego w 2026 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ccf797c0-08ca-47c7-91ef-cd462b1930da

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00192300

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024197/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Mechaniczne wykaszanie traw i chwastów z poboczy dróg powiatowych na terenie Powiatu Goleniowskiego w 2026 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00127534

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WDI.272.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 258906,95 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 – Obwód Drogowy w Goleniowie
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług dotyczących mechanicznego wykaszania traw
i chwastów z poboczy dróg powiatowych na terenie działania obwodu Drogowego w Goleniowie.
Usługa polega na mechanicznym wykaszaniu traw i chwastów, samosiewów wraz z ręcznym obkaszaniem słupków hektometrycznych, znaków drogowych, drzew i barier ochronnych znajdujących się na poboczu dróg powiatowych – zgodnie z wykazem odcinków poboczy dróg powiatowych do wykoszenia na terenie działania Obwodu Drogowego w Goleniowie w 2026 roku
Szacunkowy zakres przedmiotu zamówienia:
etap I obejmujący wykoszenie około 668636 m² powierzchni,
etap II obejmujący wykoszenie powierzchni ok. 668636 m² powierzchni,
stosownie do bieżących potrzeb Zamawiającego ustalanych, przez Zamawiającego (sukcesywnie) podczas wspólnej weryfikacji dróg powiatowych z Wykonawcą.
Wskazana ilość prac ma charakter szacunkowy zaś zakres rzeczywiście zleconych usług może być mniejszy niż tam wskazany, lub większy (w tym wypadku jednak nie może być większy niż skutkujący przekroczeniem przez wynagrodzenie Wykonawcy kwoty przeznaczonej przez Zamawiającego na wykonanie przedmiotu zamówienia). Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie za faktycznie wykonany zakres zleconych usług.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77312000-0 - Usługi usuwania chwastów

4.5.5.) Wartość części: 119150,94 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 – Obwód Drogowy w Nowogardzie
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług dotyczących mechanicznego wykaszania traw
i chwastów z poboczy dróg powiatowych na terenie działania obwodu Drogowego
w Nowogardzie.
Usługa polega na mechanicznym wykaszaniu traw i chwastów, samosiewów wraz z ręcznym obkaszaniem słupków hektometrycznych, znaków drogowych, drzew i barier ochronnych znajdujących się na poboczu dróg powiatowych – zgodnie z wykazem odcinków poboczy dróg powiatowych do wykoszenia na terenie działania Obwodu Drogowego w Nowogardzie w 2026 roku
Szacunkowy zakres przedmiotu zamówienia:
etap I obejmujący wykoszenie około 604664 m² powierzchni,
etap II obejmujący wykoszenie powierzchni ok. 522883 m² powierzchni,
stosownie do bieżących potrzeb Zamawiającego ustalanych, przez Zamawiającego (sukcesywnie) podczas wspólnej weryfikacji dróg powiatowych z Wykonawcą.
Wskazana ilość prac ma charakter szacunkowy zaś zakres rzeczywiście zleconych usług może być mniejszy niż tam wskazany, lub większy (w tym wypadku jednak nie może być większy niż skutkujący przekroczeniem przez wynagrodzenie Wykonawcy kwoty przeznaczonej przez Zamawiającego na wykonanie przedmiotu zamówienia). Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie za faktycznie wykonany zakres zleconych usług.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77312000-0 - Usługi usuwania chwastów

4.5.5.) Wartość części: 92427,30 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 – Obwód Drogowy w Maszewie
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług dotyczących mechanicznego wykaszania traw
i chwastów z poboczy dróg powiatowych na terenie działania obwodu Drogowego w Maszewie.
Usługa polega na mechanicznym wykaszaniu traw i chwastów, samosiewów wraz z ręcznym obkaszaniem słupków hektometrycznych, znaków drogowych, drzew i barier ochronnych znajdujących się na poboczu dróg powiatowych – zgodnie z wykazem odcinków poboczy dróg powiatowych do wykoszenia na terenie działania Obwodu Drogowego w Maszewie w 2026
Szacunkowy zakres przedmiotu zamówienia:
etap I obejmujący wykoszenie około 498332 m² powierzchni,
etap II obejmujący wykoszenie powierzchni ok. 331723 m² powierzchni,
stosownie do bieżących potrzeb Zamawiającego ustalanych, przez Zamawiającego (sukcesywnie) podczas wspólnej weryfikacji dróg powiatowych z Wykonawcą.
Wskazana ilość prac ma charakter szacunkowy zaś zakres rzeczywiście zleconych usług może być mniejszy niż tam wskazany, lub większy (w tym wypadku jednak nie może być większy niż skutkujący przekroczeniem przez wynagrodzenie Wykonawcy kwoty przeznaczonej przez Zamawiającego na wykonanie przedmiotu zamówienia). Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie za faktycznie wykonany zakres zleconych usług.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77312000-0 - Usługi usuwania chwastów

4.5.5.) Wartość części: 68041,27 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8,31 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 21,38 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8,31 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VerdeCut Piotr Tyluś

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 810997093

7.3.3) Ulica: Sosnowa 1a

7.3.4) Miejscowość: Świnoujście

7.3.5) Kod pocztowy: 72-602

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 119150,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-30

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 21,38 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VerdeCut Piotr Tyluś

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 810997093

7.3.3) Ulica: Sosnowa 1a

7.3.4) Miejscowość: Świnoujście

7.3.5) Kod pocztowy: 72-602

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 92427,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-30

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7,56 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 21,38 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7,56 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AGRO-EKOINWEST S.C. Waldemar Kubiak Jerzy Bednarz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 320603073

7.3.3) Ulica: Rożnowo Nowogardzkie 40

7.3.4) Miejscowość: Maszewo

7.3.5) Kod pocztowy: 72-130

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 68041,27 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-30
2026-04-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi