Dostawa samochodu elektrycznego według projektu "Zapewnienie wyposażenia sprzętowego Straży Miejskiej w Niepołomicach w zakresie przeprowadzanych kontroli przestrzegania przepisów ochrony środowiska"
Gmina Niepołomice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00192605
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00192605/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-10 10:13
- Lokalizacja
- Niepołomice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-57bdc649-05ed-4456-b5ac-b3f24fad2619
- Identyfikator
- 6831395375
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00192605 z dnia 2026-04-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodu elektrycznego według projektu "Zapewnienie wyposażenia sprzętowego Straży Miejskiej w Niepołomicach w zakresie przeprowadzanych kontroli przestrzegania przepisów ochrony środowiska"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Niepołomice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555370
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Zwycięstwa 13
1.5.2.) Miejscowość: Niepołomice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-005
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.topor@niepolomice.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.niepolomice.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa samochodu elektrycznego według projektu "Zapewnienie wyposażenia sprzętowego Straży Miejskiej w Niepołomicach w zakresie przeprowadzanych kontroli przestrzegania przepisów ochrony środowiska"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-57bdc649-05ed-4456-b5ac-b3f24fad2619
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00192605
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00020110/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Dostawa samochodu elektrycznego według projektu "Zapewnienie wyposażenia sprzętowego Straży Miejskiej w Niepołomicach w zakresie przeprowadzanych kontroli przestrzegania przepisów ochrony środowiska"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zapewnienie wyposażenia sprzętowego Straży Miejskiej w Niepołomicach w zakresie przeprowadzanych kontroli przestrzegania przepisów ochrony środowiska2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00183437
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowe wymagania techniczne określono w Załączniku nr 1 pn. "Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia"
Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego z napędem w pełni elektrycznym wraz z dostawą punktu ładowania typu wallbox przeznaczonego do ładowania pojazdu.
Pojazd będzie wykorzystywany przez Straż Miejską w Niepołomicach do prowadzenia czynności kontrolnych w zakresie przestrzegania przepisów ochrony środowiska, w szczególności kontroli palenisk domowych, przeciwdziałania spalaniu odpadów oraz realizacji działań wynikających z Programu Ochrony Powietrza dla województwa małopolskiego. Samochód będzie również wykorzystywany do patroli interwencyjnych oraz transportu funkcjonariuszy wraz ze sprzętem pomiarowym wykorzystywanym podczas kontroli środowiskowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144900-7 - Pojazdy elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31681500-8 - Ogniwa doładowawcze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie nie wpłynęła do Zamawiającego żadna oferta.| 2026-04-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |