Opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy kompleksu szkolno-sportowego w Gminie Przemyśl

Gmina Przemyśl

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00192852
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00192852/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-10 11:10
Lokalizacja
Przemyśl, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4c249e41-af70-4ddf-8457-9d164de6768e
Identyfikator
7952306299
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi towarzyszące usługom projektowymUsługi projektowania architektonicznegoDoradcze usługi architektoniczne

Wykonawcy

1 przyznane

PWARCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁańcut, PL · lot 0
356 946 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00192852 z dnia 2026-04-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy kompleksu szkolno-sportowego w Gminie Przemyśl

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przemyśl

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900298

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Borelowskiego

1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gminaprzemysl@home.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaprzemysl.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4c249e41-af70-4ddf-8457-9d164de6768e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy kompleksu szkolno-sportowego w Gminie Przemyśl

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c249e41-af70-4ddf-8457-9d164de6768e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00192852

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00100776/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy kompleksu szkolno-sportowego w Gminie Przemyśl

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00152247

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IG.271.9.ZP.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 391880,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu budowlanego, projektów technicznych i innych niezbędnych opracowań niezbędnych do:
- uzyskania pozwolenia na budowę (Zakres umowy obejmuje uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę,
- umożliwienia składania wniosku/wniosków o dofinansowanie
- ogłoszenia przetargu na wybudowanie zaprojektowanego kompleksu
dla kompleksu składającego się z Budynku Hali Sportowej (niezależnej, z własnym źródłem ogrzewania) – I etap, Głównego Budynku Szkoły – II etap, Budynku Pomocniczego Szkoły wraz z zagospodarowaniem terenu działki – III etap.

Opracowanie powinno zawierać rozwiązania projektowe umożliwiające wybudowanie całego kompleksu szkolno-sportowego z podziałem na trzy etapy:
Etap I
Budynek Hali Sportowej - z możliwością samodzielnego i niezależnego funkcjonowania od budynku/budynków Szkoły.
Etap II
Główny budynek Szkoły – stanowiący samodzielny i funkcjonalny budynek Szkoły Podstawowej jednooddziałowej wraz z zapleczem administracyjnym, gospodarczym, gastronomicznym (kuchnia wraz ze stołówką) połączony łącznikiem z Halą sportową i umożlwiający połączenie łącznikiem z Budynkiem Pomocniczym.

Etap III
Budynek Pomocniczy Szkoły - będący uzupełnieniem Głównego Budynku Szkoły umożliwiający uruchomienie i lokalizację klas kolejnych oddziałów Szkoły.
Program planowanego założenia przewiduje powstanie:
a) pełnowymiarowej hali sportowej z widownią,
b) szkoły podstawowej, (dwa budynki)
c) części wspólnej – terenu publicznego dla w/w budynków:
• dojazdy wraz z miejscami parkingowymi i oświetleniem,
• strefa wysadzania dzieci (Kiss&Ride).
• dojścia,
• przestrzeń rekreacyjno-sportowa w tym boisko sportowe,
• przestrzeń publiczna w formie placu wejściowego przed szkołą i halą sportową,
• atrakcyjne zagospodarowanie zieleni,

Szczegółowy Opis Przedmiot Zamówienia został zawarty w Opisie przedmiotu zamówienia – stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

79933000-3 - Usługi towarzyszące usługom projektowym

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71210000-3 - Doradcze usługi architektoniczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 356946,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 817950,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 356946,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PWARCH Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon: 520623900

7.3.3) Ulica: Podwale

7.3.4) Miejscowość: Łańcut

7.3.5) Kod pocztowy: 37-100

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 356946,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2026-04-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi