ZAKUP SPRZĘTU ELEKTRO-AKUSTYCZNEGO DLA TEATRU IM. STEFANA JARACZA W ŁODZI

TEATR IM. STEFANA JARACZA W ŁODZI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00192863
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00192863/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-10 11:13
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f92e9832-a39c-4630-82bd-cdb6467d2233
Identyfikator
7240003473
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt nagłaśniający

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00192863 z dnia 2026-04-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
ZAKUP SPRZĘTU ELEKTRO-AKUSTYCZNEGO DLA TEATRU IM. STEFANA JARACZA W ŁODZI

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: TEATR IM. STEFANA JARACZA W ŁODZI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000279172

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 45

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-257

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.) Numer telefonu: 42 662-33-01

1.5.8.) Numer faksu: sekretariat@teatrjaracza.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@teatrjaracza.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.teatrjaracza.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f92e9832-a39c-4630-82bd-cdb6467d2233

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ZAKUP SPRZĘTU ELEKTRO-AKUSTYCZNEGO DLA TEATRU IM. STEFANA JARACZA W ŁODZI

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f92e9832-a39c-4630-82bd-cdb6467d2233

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00192863

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00137919/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 ZAKUP SPRZĘTU ELEKTRO - AKUSTYCZNEGO DLA TEATRU IM. STEFANA JARACZA W ŁODZI

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00149753

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/2026/TJ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 209000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach postępowania zamawiający zamierza nabyć zintegrowany system nagłośnienia dolby sorround z systemem mikrofonów bezprzewodowych oraz montażem i kalibracją na Scenę Kameralną. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazano w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie, ponieważ nie miał możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 245892,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 245892 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-04-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy