DOSTAWA SPRZĘTU KARDIOLOGICZNEGO DLA SP ZOZ W ŁĘCZNEJ -powtórka
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁĘCZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00192921
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00192921/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-10 11:26
- Lokalizacja
- Łęczna, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a21fbf55-1f28-4114-8e65-1c057b1597c2
- Identyfikator
- 7132393684
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczneSystem monitorowania pacjentówMedyczna aparatura oddechowaUrządzenia do elektrokardiografiiPojazdy inwalidzkie, wózki inwalidzkie i podobne urządzenia
Wykonawcy
5 przyznanych
MUSI LUBLIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot 0
85 200 PLNMUSI LUBLIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot 1
78 500,01 PLNPHILIPS RESPIROMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 2
6518,88 PLNMSCD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot 3
13 329,36 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO ZAOPATRZENIA LECZNICTWA CEZAL LUBLIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W LUBLINIELublin, PL · lot 4
123 819,84 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00192921 z dnia 2026-04-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA SPRZĘTU KARDIOLOGICZNEGO DLA SP ZOZ W ŁĘCZNEJ -powtórka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁĘCZNEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431218969
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krasnystawska 52
1.5.2.) Miejscowość: Łęczna
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-010
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szpital.leczna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpital.leczna.pl/bip/zamowienia-publiczne
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a21fbf55-1f28-4114-8e65-1c057b1597c21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOSTAWA SPRZĘTU KARDIOLOGICZNEGO DLA SP ZOZ W ŁĘCZNEJ -powtórka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a21fbf55-1f28-4114-8e65-1c057b1597c2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00192921
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033672/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa sprzętu kardiologicznego - powtórka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
w ramach: Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Tytuł przedsięwzięcia „Poprawa dostępności i jakości świadczeń kardiologicznych poprzez zakup wyposażenia w SPZOZ w Łęcznej”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00108426
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SPZOZ-DZ/4/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kardiologicznego dla SPZOZ w Łęcznej. Przedmiot zamówienia został opisany i wyszczególniony w załącznikach nr od 3.1 do 3.5 (odpowiednia dla oferowanego zestawu) stanowiących Specyfikację parametrów technicznych, kod główny CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczneSprzęt został podzielony na 5 zestawów:
Zestaw nr 1 Polisomnograf- kod CPV: 33100000-1 Urządzenia medyczne
Zestaw nr 2 Kapnograf - kod CPV: 33195000-3 System monitorowania pacjentów
Zestaw nr 3 Aparat do terapii zaburzeń oddychania - kod CPV: 33157400-9 - Medyczna aparatura oddechowa
Zestaw nr 4 Elektrokardiograf -kod CPV: 33123200-0 Urządzenia do elektrokardiografii
Zestaw nr 5 wózki - kod CPV: 33193000-9 Pojazdy inwalidzkie, wózki inwalidzkie i podobne urządzenia
4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
4.5.5.) Wartość części: 64138,88 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kardiologicznego dla SPZOZ w Łęcznej. Przedmiot zamówienia został opisany i wyszczególniony w załącznikach nr od 3.1 do 3.5 (odpowiednia dla oferowanego zestawu) stanowiących Specyfikację parametrów technicznych, kod główny CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczneSprzęt został podzielony na 5 zestawów:
Zestaw nr 1 Polisomnograf- kod CPV: 33100000-1 Urządzenia medyczne
Zestaw nr 2 Kapnograf - kod CPV: 33195000-3 System monitorowania pacjentów
Zestaw nr 3 Aparat do terapii zaburzeń oddychania - kod CPV: 33157400-9 - Medyczna aparatura oddechowa
Zestaw nr 4 Elektrokardiograf -kod CPV: 33123200-0 Urządzenia do elektrokardiografii
Zestaw nr 5 wózki - kod CPV: 33193000-9 Pojazdy inwalidzkie, wózki inwalidzkie i podobne urządzenia
4.5.3.) Główny kod CPV: 33195000-3 - System monitorowania pacjentów
4.5.5.) Wartość części: 72685,18 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kardiologicznego dla SPZOZ w Łęcznej. Przedmiot zamówienia został opisany i wyszczególniony w załącznikach nr od 3.1 do 3.5 (odpowiednia dla oferowanego zestawu) stanowiących Specyfikację parametrów technicznych, kod główny CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczneSprzęt został podzielony na 5 zestawów:
Zestaw nr 1 Polisomnograf- kod CPV: 33100000-1 Urządzenia medyczne
Zestaw nr 2 Kapnograf - kod CPV: 33195000-3 System monitorowania pacjentów
Zestaw nr 3 Aparat do terapii zaburzeń oddychania - kod CPV: 33157400-9 - Medyczna aparatura oddechowa
Zestaw nr 4 Elektrokardiograf -kod CPV: 33123200-0 Urządzenia do elektrokardiografii
Zestaw nr 5 wózki - kod CPV: 33193000-9 Pojazdy inwalidzkie, wózki inwalidzkie i podobne urządzenia
4.5.3.) Główny kod CPV: 33157400-9 - Medyczna aparatura oddechowa
4.5.5.) Wartość części: 8328,61 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kardiologicznego dla SPZOZ w Łęcznej. Przedmiot zamówienia został opisany i wyszczególniony w załącznikach nr od 3.1 do 3.5 (odpowiednia dla oferowanego zestawu) stanowiących Specyfikację parametrów technicznych, kod główny CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczneSprzęt został podzielony na 5 zestawów:
Zestaw nr 1 Polisomnograf- kod CPV: 33100000-1 Urządzenia medyczne
Zestaw nr 2 Kapnograf - kod CPV: 33195000-3 System monitorowania pacjentów
Zestaw nr 3 Aparat do terapii zaburzeń oddychania - kod CPV: 33157400-9 - Medyczna aparatura oddechowa
Zestaw nr 4 Elektrokardiograf -kod CPV: 33123200-0 Urządzenia do elektrokardiografii
Zestaw nr 5 wózki - kod CPV: 33193000-9 Pojazdy inwalidzkie, wózki inwalidzkie i podobne urządzenia
4.5.3.) Główny kod CPV: 33123200-0 - Urządzenia do elektrokardiografii
4.5.5.) Wartość części: 11584,50 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kardiologicznego dla SPZOZ w Łęcznej. Przedmiot zamówienia został opisany i wyszczególniony w załącznikach nr od 3.1 do 3.5 (odpowiednia dla oferowanego zestawu) stanowiących Specyfikację parametrów technicznych, kod główny CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczneSprzęt został podzielony na 5 zestawów:
Zestaw nr 1 Polisomnograf- kod CPV: 33100000-1 Urządzenia medyczne
Zestaw nr 2 Kapnograf - kod CPV: 33195000-3 System monitorowania pacjentów
Zestaw nr 3 Aparat do terapii zaburzeń oddychania - kod CPV: 33157400-9 - Medyczna aparatura oddechowa
Zestaw nr 4 Elektrokardiograf -kod CPV: 33123200-0 Urządzenia do elektrokardiografii
Zestaw nr 5 wózki - kod CPV: 33193000-9 Pojazdy inwalidzkie, wózki inwalidzkie i podobne urządzenia
4.5.3.) Główny kod CPV: 33193000-9 - Pojazdy inwalidzkie, wózki inwalidzkie i podobne urządzenia
4.5.5.) Wartość części: 129555,90 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 85200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 85200,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 85200,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MUSI LUBLIN SP. Z O.O. z siedzibą w Lublinie przy ul. Magnoliowej 2
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462639770
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 85200,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78500,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 78500,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 78500,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MUSI LUBLIN SP. Z O.O. z siedzibą w Lublinie przy ul. Magnoliowej 2
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462639770
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 78500,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6518,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9048,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6518,88 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHILIPS RESPIROMIX Sp. Z o.o. ul. Kasprzaka 7 lok. U13 01-211 Warszawa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272651487
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6518,88 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13329,36 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13329,36 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13329,36 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MSCD Sp. z o.o. ul. Bursaki 6 20-150 Lublin
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 712-347-53-94
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13329,36 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 123819,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 155898,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 123819,84 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwa Zaopatrzenia Lecznictwa Cezal Lublin Sp. z o.o. Al. Spółdzielczości Pracy 38 20-147 Lublin
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7121002094
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 123819,84 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
| 2026-04-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |