Remont parteru i dużej sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Przeworsku

Powiat Przeworski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00193087
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00193087/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-10 12:00
Lokalizacja
Przeworsk, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-19b26484-fa73-4a6f-bb47-1f701d2e7f58
Identyfikator
7941691448
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty murarskie i muroweInstalowanie ścianek działowychTynkowanieInstalowanie sufitów podwieszanychRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieKładzenie i wykładanie podłógRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

Usługi Remontowo Budowlane Krzysztof Balawender, 37-200 Przeworsk , Studzian 292Studzian 292, PL · lot 0
2 358 345,25 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00193087 z dnia 2026-04-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont parteru i dużej sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Przeworsku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Przeworski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900252

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jagiellońska 10

1.5.2.) Miejscowość: Przeworsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: + 48 16 648 70 09

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starosta@powiatprzeworsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiatprzeworsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1261000

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont parteru i dużej sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Przeworsku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-19b26484-fa73-4a6f-bb47-1f701d2e7f58

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00193087

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031222/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa i remont budynku Starostwa Powiatowego w Przeworsku przy ul. Jagiellońskiej 10, w zakresie parteru

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00109284

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZ.272.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont parteru i dużej sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Przeworsku.

2. W zakres robót objętych niniejszym zamówieniem wchodzą:
1) roboty rozbiórkowe,
2) roboty murarskie
3) instalowanie ścianek działowych
4) roboty tynkarskie,
5) wykonanie sufitów podwieszanych,
6) montaż stolarki drzwiowej
7) montaż stolarki okiennej
8) wykonanie posadzek
9) wykonanie robót instalacyjnych wodno-kanalizacyjnych i sanitarnych,
10) roboty związane z instalowaniem urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
11) roboty w zakresie instalacji elektrycznych.
12) system audiowizualny i adaptacja akustyczna sali

3. Szczegółowy przedmiot zamówienia został określony w dokumentacji projektowej oraz STWiORB zawartej w załączniku Nr 9 do SWZ.

4. Zamawiający informuje, iż zakres wykonywanych robót jest węższy niż ujęty w zamieszczonej przez Zamawiającego dokumentacji budowlano-technicznej i obejmuje wyłącznie prace w zakresie parteru budynku określone w załączonym przedmiarze z zastrzeżeniem poniższych zmian i uwag.
5. WYMAGANIA W ZAKRESIE ZATRUDNIENIA NA PODSTAWIE STOSUNKU PRACY, W OKOLICZNOŚCIACH, O KTÓRYCH MOWA W ART. 95 USTAWY PZP
1) Zamawiający wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób, którzy w trakcie realizacji przedmiotowego zamówienia wykonywać będą czynności bezpośrednio związane w wykonywaniem niżej wymienionych robót, tj.:
1. roboty rozbiórkowe,
2. roboty murarskie
3. instalowanie ścianek działowych
4. roboty tynkarskie,
5. wykonanie sufitów podwieszanych,
6. montaż stolarki drzwiowej
7. montaż stolarki okiennej
8. wykonanie posadzek
9. wykonanie robót instalacyjnych wodno-kanalizacyjnych i sanitarnych,
10. roboty związane z instalowaniem urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
11. roboty w zakresie instalacji elektrycznych.
12. system audiowizualny i adaptacja akustyczna

Wymóg powyższy nie dotyczy osób wykonujących samodzielne funkcje techniczne w budownictwie, osób wykonujących obsługę geodezyjną, dostawców materiałów budowlanych jak również osób świadczących prace tymczasowe/towarzyszące. Obowiązek zatrudnienia na podstawie umowy o pracę nie dotyczy również sytuacji, w której wykonawca, podwykonawca lub dalszy podwykonawca osobiście wykonuje powyższe czynności (np. osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, wspólnicy spółki cywilnej).
2) Zamawiający postanawia, że:
a) Wykonawca zobowiązany jest, aby osoby wykonujący czynności,
wymienione w pkt 1, byli zatrudnieni do realizacji umowy na podstawie stosunku pracy w rozumieniu przepisów Kodeksu pracy.
b) Wykonawca zobowiązany jest, aby osoby wykonujące wyżej wymienione czynności byli zatrudnieni na podstawie stosunku pracy w czasie obowiązywania umowy minimalnie na okres wykonywania odpowiednich czynności.
c) Sposób weryfikacji zatrudnienia tych osób oraz uprawnienia zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań zamawiający określił w projekcie umowy – załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45410000-4 - Tynkowanie

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2358345,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3239461,76 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2358345,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo-Budowlane Krzysztof Balawender

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 180227356

7.3.4) Miejscowość: Studzian 292

7.3.5) Kod pocztowy: 37-200

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2358345,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

2026-04-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane