Dostawa dwóch fabrycznie nowych samochodów na potrzeby Straży Miejskiej Szczecin
Gmina Miasto Szczecin - Straż Miejska Szczecin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00193183
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00193183/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-10 12:20
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-036c0d8d-db7a-4e69-84b3-381953d73e20
- Identyfikator
- 8512395017
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Samochody osobowe
Wykonawcy
1 przyznane
DDB AUTO BOGACKA spółka komandytowaSzczecin, PL · lot 0
472 142,88 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00193183 z dnia 2026-04-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa dwóch fabrycznie nowych samochodów na potrzeby Straży Miejskiej Szczecin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Szczecin - Straż Miejska Szczecin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810456842
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sebastiana Klonowica 1B
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 71-241
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: 914427626
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sm.szczecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.sm.szczecin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-036c0d8d-db7a-4e69-84b3-381953d73e201.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa dwóch fabrycznie nowych samochodów na potrzeby Straży Miejskiej Szczecin2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-036c0d8d-db7a-4e69-84b3-381953d73e20
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00193183
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00085369/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa dwóch fabrycznie nowych samochodów na potrzeby Straży Miejskiej Szczecin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00141058
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGZ.252.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 416587 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa dwóch fabrycznie nowych samochodów na potrzeby Straży Miejskiej Szczecin”
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 472142,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 472142,88 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 472142,88 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DDB Auto Bogacka spółka komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811018067
7.3.3) Ulica: Mieszka I 30
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 71-008
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 472142,88 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-07| 2026-04-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |