Wsparcie dla usamodzielnianej młodzieży pieczy zastępczej w ramach projektu pn. „W Rodzinie”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00193614
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00193614/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-10 13:44
Lokalizacja
Otwock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9a9a74b5-53db-4353-b913-b32f12681bfe
Identyfikator
5321699354
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweWynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcąHotelarskie usługi noclegoweUsługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegoweUsługi rekreacyjne, kulturalne i sportoweUsługi szkoleniowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00193614 z dnia 2026-04-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wsparcie dla usamodzielnianej młodzieży pieczy zastępczej
w ramach projektu pn. „W Rodzinie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016059328

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Komunardów 10

1.5.2.) Miejscowość: Otwock

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-402

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 22 7199 48 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pcpr@pcprotwock.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcprotwock.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9a9a74b5-53db-4353-b913-b32f12681bfe

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Wspieranie rodziny i systemu pieczy zastępczej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wsparcie dla usamodzielnianej młodzieży pieczy zastępczej
w ramach projektu pn. „W Rodzinie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9a9a74b5-53db-4353-b913-b32f12681bfe

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00193614

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00134585/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Wsparcie dla usamodzielnianej młodzieży w pieczy zastępczej w ramach projektu pn. W Rodzinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt pn. "W Rodzinie” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Priorytetu VIII Fundusze Europejskie dla aktywnej integracji oraz rozwoju usług społecznych i zdrowotnych na Mazowszu, Działania 8.6 "Usługi społeczne na rzecz rodzin" programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021 – 2027”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00150878

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PCPR.OR.26.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 70601,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie Treningu rozwojowego w formie wyjazdu dla usamodzielnianej młodzieży pieczy zastępczej w wieku 15-24 lat z opiekunami procesu usamodzielnienia oraz zorganizowanie i przeprowadzenie Grupowych warsztatów z doradcą zawodowym dla młodzieży usamodzielnianej w pieczy zastępczej w ramach projektu pn. "W Rodzinie” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Priorytetu VIII Fundusze Europejskie dla aktywnej integracji oraz rozwoju usług społecznych i zdrowotnych na Mazowszu, Działania 8.6 "Usługi społeczne na rzecz rodzin" programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021 – 2027”.
Dokładny opis przedmiotu zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 2a i załącznik nr 2b do SWZ.
Szczegółowe wymagania związane z realizacją zamówienia określa załącznik nr 10 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wyłoniony w postępowaniu wykonawca w dniu 09.04.2026 r. odstąpił od podpisania umowy na wykonanie przedmiotu zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 86436,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 116830,00 PLN

2026-04-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi