Budowa Centrum Sportowo - Rekreacyjnego w Marianowie

GMINA MARIANOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00193791
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00193791/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-10 14:20
Lokalizacja
Marianowo, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cc389c1d-f7fc-4932-8189-ac2ff8a7e78a
Identyfikator
8542226578
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneMontaż konstrukcji metalowychRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

Wykonawcy

1 przyznane

COMOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
299 505 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00193791 z dnia 2026-04-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Centrum Sportowo - Rekreacyjnego w Marianowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MARIANOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685600

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mieszka I 1

1.5.2.) Miejscowość: Marianowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-121

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 91 561 38 66 wew. 25

1.5.8.) Numer faksu: -

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@marianowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.marianowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

gminamarianowo.logintrade.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa Centrum Sportowo - Rekreacyjnego w Marianowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc389c1d-f7fc-4932-8189-ac2ff8a7e78a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00193791

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042746/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa Centrum Sportowo - Rekreacyjnego w Marianowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00138240

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 215434,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Centrum Sportowo – Rekreacyjne mają utworzyć trzy obiekty w konstrukcji kontenerowej, składające się z 5 kontenerów. Zgodnie ze zgłoszeniem robót budowlanych nie wymagających pozwolenia na budowę Centrum składać się będzie z 3 budynków: z czego dwa budynki tworzyć będą połączone ze sobą dwa kontenery o wymiarach łącznych 6,50 x 5,00 m każdy i jeden budynek w formie kontenera o wymiarach 6,50 x 2,50 m. Obiekt sportowo – rekreacyjny wyposażony będzie w: ścianki działowe, poręcze dla osób niepełnosprawnych (4 sztuki), kompakt WC (1 sztuka) i umywalka dla osób niepełnosprawnych
(1 sztuka); umywalki (6 sztuk), kabiny prysznicowe (4 sztuki), kompakty WC
(4 sztuki), bojlery elektryczne (3 sztuki), instalacje elektryczne, instalacja wentylacji, instalacja grzewcza w tym grzejniki, 10 krzeseł i 1 stół,
ławko wieszaki na 12 haczyków (2 sztuki).
Specyfikacja kontenerów:
- wymiany zewnętrzne pojedynczego kontenera: długość 6,50 m, szerokość 2,50 m, wysokość 2,92 m
- konstrukcja stalowa w kolorze szarym
- ściany zewnętrze - płyta warstwowa o budowie: strona wewnętrzna blacha gładka 0,5 mm ocynkowana w kolorze białym z izolacją PIR o grubości 100 mm, od zewnątrz blacha trapezowa 0,5 mm
ocynkowana; współczynnik przenikania ciepła U=0,22 W (m2K)
- ściany wewnętrzne: płyta warstwowa z izolacją PIR o grubości 60mm w kolorze białym, obustronnie gładka;
- stropodach: od zewnątrz blacha ocynkowana, płyta OSB grubości 12 mm, izolacja PIR o grubości 60 mm, paroizolacja, od wewnątrz płyta warstwowa izolacja PIR o grubości 40 mm, współczynnik przenikania ciepła U=0,22 W (m2K);
- podłoga: od spodu kontenera blacha trapezowa ocynkowana, izolacja z płyty thermo PIR o grubości 100 mm, folia paroizolacyjna, płyta cementowo – drzazgowa o grubości 20 mm, wykładzina PCV o grubości 2 mm. Wykończenie podłogi listwami przypodłogowymi. współczynnik przenikania ciepła U=0,22 W (m2K);
- okna PCV, białe ramy, szyby zespolone, zestaw dwuszybowy;
- drzwi zewnętrzne: stalowe białe, jednoskrzydłowe, wyposażone we wkładkę patentową, klamki, 3 sztuki kluczy, izolowane
termicznie (U=1,3);
- drzwi wewnętrzne: stalowe, białe, jednoskrzydłowe, wyposażone we wkładkę patentową, klamki, 3 sztuki kluczy;
łazienkowe białe, jednoskrzydłowe, wyposażone we wkładkę patentową, klamki, zamek motylkowy; drzwi do kabiny WC z
płyty MDF obustronnie laminowanej, jednoskrzydłowe, kolor biały, zamek łazienkowy, szyld WC;
- instalacja elektryczna: instalacja elektryczna podtynkowa (kryta), gniazda i włączniki natynkowe, tablica bezpiecznikowa
(rozdzielnia elektryczna) 8/12 MOD, instalacja oświetleniowa: oprawy hermetyczne LED 2x18W, IP65, 4000K, plafon LED
18 W, instalacja gniazd wtykowych (włączniki, gniazda podwójne 230V), zewnętrzne przyłącze instalacji na bazie gniazda
wtyku siłowego 5X32A;
- instalacja grzewcza/wentylacja/klimatyzacja:
elektryczne grzejniki konwektorowe 0,5 kW, 1 kW, 2 kW
kratki wentylacji grawitacyjnej
wentylatory łazienkowe
- instalacja wodno-kanalizacyjna: instalacja wodna wykonana z rur PP, podpięcie ¾ cal, instalacja kanalizacyjna wykonana z
rur PCV, (rura PCV 110), prowadzenie instalacji
po ścianie kontenera bez zabudowy, wyprowadzenie przez ścianę kontenera;
- wyposażenie sanitariatu:
• ceramiczne umywalki z chromowaną baterią stojącą z jednochwytowym mieszalnikiem wody ciepłej oraz zimnej,
• ceramiczne kompakty WC
• kabiny prysznicowe wykonane z laminatu szklano-epoksydowego o wym. 800x800 mm, wyposażona w kotare, słuchawkę
prysznicową,
• boilery elektryczne o pojemności V=120l i V=80l,
• zawór czerpalny,
• lustra nad umywalkami,
• dozowniki na mydło,
• uchwyty na papier toaletowy,
• kratki odprowadzające wodę w podłodze.
Zamówienie obejmuje również transport, rozładunek oraz przygotowanie podłoża do posadowienia obiektów – montaż na
bloczkach fundamentowych oraz
- zapewnienie pełnej obsługi geodezyjnej wraz z wytyczeniem obiektów w terenie i inwentaryzacją powykonawczą,
- wykonanie wg potrzeb opinii geotechnicznej terenu dla potrzeb posadowienia obiektów,
- zapewnienie zaopatrzenia w wodę i energię elektryczną do terenu budowy,
- wykonanie robót budowlanych związanych z inwestycją wraz z uprzątnięciem i uporządkowaniem terenu po wykonanych
pracach,
- zapewnienie kierownika budowy i kierowników robót w odpowiednich specjalnościach,
- dokonanie przez Wykonawcę wszelkich prób, sprawdzeń, pomiarów, badań, ekspertyz, regulacji i rozruchu, pozwalających
na eksploatację obiektów,
- opracowanie instrukcji obsługi i eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci oraz przeszkolenie użytkowników końcowych w
zakresie bieżącej obsługi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 243500 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 403384 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 243500 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Comox Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252847916

7.3.3) Ulica: Al. Jerozolimskie 6/508

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-374

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 299505 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-31
2026-04-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane