„Modernizacja infrastruktury drogowej w ulicy Chomiczewskiego w Radzyniu Podlaskim”

MIASTO RADZYŃ PODLASKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00193956
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00193956/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-10 14:57
Lokalizacja
Radzyń Podlaski, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-787494d6-cc7d-4b32-a679-06cd32fb8492
Identyfikator
5381851423
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty drogoweRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH LUBARTÓW SPÓŁKA AKCYJNALubartów, PL · lot 0
2 633 174,53 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00193956 z dnia 2026-04-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja infrastruktury drogowej w ulicy Chomiczewskiego w Radzyniu Podlaskim”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO RADZYŃ PODLASKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237440

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 32

1.5.2.) Miejscowość: Radzyń Podlaski

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-300

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@radzyn-podl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umradzynpodlaski.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-787494d6-cc7d-4b32-a679-06cd32fb8492

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja infrastruktury drogowej w ulicy Chomiczewskiego w Radzyniu Podlaskim”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-787494d6-cc7d-4b32-a679-06cd32fb8492

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00193956

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00071868/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja infrastruktury drogowej w ulicy Chomiczewskiego w Radzyniu Podlaskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00498420

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WRG.271.8.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane celem wykonania zamówienia publicznego pn.: „Modernizacja infrastruktury drogowej w ulicy Chomiczewskiego w Radzyniu Podlaskim”. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą roboty budowlane obejmujące następujące branże, zgodnie z poniższym:

Ulica Chomiczewskiego - w podanych poniżej zakresach
1) roboty branży sanitarnej:
a) roboty przygotowawcze i rozbiórkowe – roboty przygotowawcze (m.in. prace geodezyjne – pomiary), roboty rozbiórkowe (m.in. w zakresie sieci kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, studni rewizyjnych, sieci wodociągowej),
b) przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej w zakresie od km 0+162,00 do końca opracowania projektowego,
c) budowa kanalizacji deszczowej, wraz z przykanalikami i wpustami ulicznymi, z odprowadzeniem wód deszczowych do rzeki - w zakresie od km 0+180,00 do końca opracowania projektowego. Budowa separatora substancji ropopochodnych,
d) przebudowa sieci wodociągowej w zakresie od km 0+192,00 (zasuwa za przejściem pod dnem rzeki) do końca opracowania projektowego,
e) usunięcie ewentualnych kolizji z innymi sieciami,
2) roboty drogowe w zakresie od km 0+175,00 do końca opracowania projektowego:
a) roboty przygotowawcze i rozbiórkowe – roboty przygotowawcze (m.in. prace geodezyjne – pomiary), roboty rozbiórkowe (m.in. nawierzchni zjazdów, krawężników drogowych, obrzeży betonowych, chodników, frezowanie nawierzchni bitumicznych),
b) odtworzenie nawierzchni jezdni z mieszanek mineralno-bitumicznych,
c) odtworzenie chodników z betonowej kostki brukowej. Na przejściach dla pieszych płytki integracyjne, ostrzegawcze dla niewidomych,
d) odbudowa krawężników i obrzeży,
e) odtworzenie zjazdów z betonowej kostki brukowej,
f) wprowadzenie stałej organizacji ruchu,
g) urządzenie zieleni,
h) inne roboty towarzyszące.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia (dokumentacja projektowa oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych jako odwzorowania elektroniczne formy pisemnej – w pliku skompresowanym zip).

Załącznik nr 1 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) zawiera opis wykonania całości w/w drogi publicznej. Zamawiający wskazuję, że odcinek drogi ul. Chomiczewskiego od początku opracowania projektowego do podanego w ust. 1 kilometrażu (do km 0+175,00) zostanie wykonany w ramach innego zamówienia publicznego. Przedmiotem niniejszego postępowania jest „Modernizacja infrastruktury drogowej w ulicy Chomiczewskiego w Radzyniu Podlaskim” w zakresach wymienionych w ust. 1.

3. Zamówienie, o którym mowa w ust. 1, jest dofinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Zgodnie z art. 310 ustawy Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia niniejszego postępowania jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45233140-2 - Roboty drogowe

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2255043,63 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3132413,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2633174,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7141627101

7.3.3) Ulica: ul. Krańcowa 7

7.3.4) Miejscowość: Lubartów

7.3.5) Kod pocztowy: 21-100

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

w zakresie części: roboty branży sanitarnej,
w zakresie części: roboty brukarskie.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2633174,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane