Zagospodarowanie terenów rekreacyjnych - Teren w pobliżu j. Białego Uścimowskiego oraz realizacja zadań w ramach projektu „Turystyczne zakątki jezior Uścimowskich”

Gmina Uścimów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00194013
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00194013/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-10 15:12
Lokalizacja
Stary Uścimów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-62327554-f5c6-4a56-a151-d99e24006c0b
Identyfikator
7141943167
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneObiekty rekreacyjneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

MAŁGORZATA ŚWIECA-IGNATIUKOrchówek, Włodawa, PL · lot 0
499 189,67 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00194013 z dnia 2026-04-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenów rekreacyjnych - Teren w pobliżu j. Białego Uścimowskiego oraz realizacja zadań w ramach projektu „Turystyczne zakątki jezior Uścimowskich”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Uścimów

1.3.) Oddział zamawiającego: Uścimów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019804

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stary Uścimów 37

1.5.2.) Miejscowość: Stary Uścimów

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-109

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 82 8523045

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uscimow.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.uguscimow.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-62327554-f5c6-4a56-a151-d99e24006c0b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenów rekreacyjnych - Teren w pobliżu j. Białego Uścimowskiego oraz realizacja zadań w ramach projektu „Turystyczne zakątki jezior Uścimowskich”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62327554-f5c6-4a56-a151-d99e24006c0b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00194013

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036504/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Turystyczne zakątki jezior Uścimowskich

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Turystyczne zakątki jezior Uścimowskich” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Działania 7.10 Turystyczne lubelskie, Priorytetu VII Lepsza dostępność do usług społecznych i zdrowotnych.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00048685

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IPF.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 467588,53 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1. zagospodarowanie działki nr ewid. 137/2 w miejscowości Nowy Uścimów m.in. poprzez:
a) wykonanie – dostawa i montaż obiektów małej architektury (ławki, kosze na odpady, stojaki na rowery, ławostoły);
b) budowę altany;
c) budowę urządzenia sprawnościowego;
d) wykonanie skałki wspinaczkowej;
e) wykonanie tyrolki – zjazdu linowego;
f) montaż lunety obserwacyjnej;
g) wykonanie i montaż tablic edukacyjnych – 3 szt.;
h) wykonanie trawników;
i) zabezpieczenie pokrywą istniejącej studni betonowej;
2. budowę parkingu z koski brukowej wraz z miejscami postojowymi;
3. zakup i montaż infokiosku multimedialnego na dz. nr ewid. 150/1 w miejscowości Stary Uścimów.
W ramach zamówienia przewiduje się zagospodarowanie części działki o nr ewid. 137/2 w miejscowości Nowy Uścimów. Przewiduje się zagospodarowanie centralnej części działki, od północnej do południowej jej granicy. W ramach zagospodarowania terenu przewiduje się budowę altany o wym. rzutu 3,94 x 6,14 m i wysokości 3,72 m. Ponadto przewiduje się budowę obiektów małej architektury: zjazd tyrolski, urządzenie sprawnościowe, skałka wspinaczkowa, luneta obserwacyjna, tablice edukacyjne, ławki, kosze na odpady, stojaki na rowery, ławostoły w altanie. W okolicy altany projektuje się miejsce na ognisko w formie okręgu o średnicy 70 cm, otoczone wkopaną palisadą. W ramach zagospodarowania projektuje się parking z kostki brukowej na 3 miejsca postojowe, w tym 1 przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Z parkingu w stronę północną projektuje się alejki o nawierzchni mineralnej. Pod urządzeniami sprawnościowymi projektuje się nawierzchnię bezpieczną piaszczystą, w pozostałym projektuje się trawniki. Do wykonania jest utwardzenie pod altaną z kostki brukowej.
Ponadto, na działce nr ewid. 150/1 w miejscowości Stary Uścimów przewiduje się zakup i montaż infokiosku multimedialnego przy istniejącej nawierzchni asfaltowej, centralnie na działce.
Miejsce wykonania umowy: teren działki nr ewid. 137/2 w miejscowości Nowy Uścimów oraz teren działki nr ewid. 150/1 w miejscowości Stary Uścimów, gmina Uścimów, pow. lubartowski, województwo lubelskie.
Zakres robót obejmuje w szczególności:
a) roboty przygotowawcze i ziemne,
b) roboty pomiarowe;
c) roboty montażowe;
d) roboty uzupełniające (pomocnicze);
e) roboty porządkowe;
f) roboty odbiorowe;
g) trasy kablowe, roboty pomiarowe;
h) pełną obsługę geodezyjną wraz z wyznaczeniem miejsc montażu i wykonywania robót oraz inwentaryzacją geodezyjną,
i) wykonanie pozostałych robót budowlanych opisanych w dokumentacji projektowej, STWiOR.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 19

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 18

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 499189,67 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 892980,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 499189,67 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE " STYL-BUD" MAŁGORZATA ŚWIECA-IGNATIUK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 061647487

7.3.3) Ulica: ul. Nadbużańska 79F

7.3.4) Miejscowość: Orchówek

7.3.5) Kod pocztowy: 22-220

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 499189,67 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2026-04-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane