„Zakup oraz dostawa elektrycznych pojazdów transportowych do celów dydaktycznych - Branżowe Centrum Umiejętności w dziedzinie elektromobilności w Zespole Szkół nr 2”
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00194150
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00194150/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-10 21:07
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-57112437-2e70-4d15-b359-453b49fff555
- Identyfikator
- 8992155217
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy elektryczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00194150 z dnia 2026-04-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup oraz dostawa elektrycznych pojazdów transportowych do celów dydaktycznych - Branżowe Centrum Umiejętności w dziedzinie elektromobilności w Zespole Szkół nr 2”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000186418
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Borowska 105
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-551
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zs2.wroclaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zs2.wroclaw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-57112437-2e70-4d15-b359-453b49fff5551.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zakup oraz dostawa elektrycznych pojazdów transportowych do celów dydaktycznych - Branżowe Centrum Umiejętności w dziedzinie elektromobilności w Zespole Szkół nr 2”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-57112437-2e70-4d15-b359-453b49fff555
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00194150
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00115485/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Doposażenie Branżowego Centrum Umiejętności
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
"Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności (BCU) w dziedzinie elektromobilności przy ZS nr 2 we Wrocławiu" – w ramach środków finansowych pochodzących z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO), według zapisów Konkursu pt. Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowych (CoVes).2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZS2-BCU/TP/6/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa trzech samochodów elektrycznych z wyposażeniem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144900-7 - Pojazdy elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
„cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 141696 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 141696 PLN
| 2026-04-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |