OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ ROZBUDOWY DROGI KRAJOWEJ NR 48
Gmina Głowaczów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00194378
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00194378/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-13 08:21
- Lokalizacja
- Głowaczów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-44a0e0a7-a43d-4f25-86bc-56eac678f639
- Identyfikator
- 8121839384
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00194378 z dnia 2026-04-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ ROZBUDOWY DROGI KRAJOWEJ NR 48
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Głowaczów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223646
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 35
1.5.2.) Miejscowość: Głowaczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-903
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 486231075
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@glowaczow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.glowaczow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
glowaczow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ ROZBUDOWY DROGI KRAJOWEJ NR 482.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-44a0e0a7-a43d-4f25-86bc-56eac678f639
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00194378
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00049735/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Rozbudowa drogi krajowej nr 48 (na odcinku Głowaczów - Brzóza od km 111+035 do km 112+245) drogę dla pieszych i rowerów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00147038
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dla inwestycji pn. „Rozbudowa drogi krajowej nr 48 (na odcinku Głowaczów – Brzóza od km 111+035 do km 112+245) o drogę dla pieszych i rowerów”.
2. Głównym celem inwestycji, o którym mowa w ust. 1 jest poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszego i rowerowego na przedmiotowym odcinku DK 48 na terenie Gminy Głowaczów.
3. Projektowana droga dla pieszych i rowerów powinna uwzględniać m. in. następujące parametry techniczne tj.:
a). lokalizacja po prawej stronie drogi krajowej nr 48 min. 1,00 m od krawędzi jezdni;
b). minimalna szerokość – 3,00 m (lub wynikająca z warunków terenowych oraz technicznych);
c). nawierzchnia bitumiczna;
d). parametry zjazdów (szerokość, nachylenia, nawierzchnię oraz geometryczne połączenia z drogą) dostosować do warunków w terenie i zgodności z warunkami technicznym;
e). na obiektach mostowych w km 111+51 i km 111+984 zachować ciągłość projektowanej drogi dla pieszych i rowerów z wykorzystaniem oznakowania i urządzeń BRD;
f). wzdłuż obiektu mostowego w km 111+834 zaprojektować równoległą przeprawę przez ciek wodny w postaci kładki z możliwością przejścia i przejazdu rowerem.
4. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do:
a). opracowania projektu budowlanego z elementami projektu wykonawczego Inwestycji (wraz z odwodnieniem nawierzchni drogi), którą wykona na aktualnych mapach do celów projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
b). opracowania i uzgodnienia z gestorami właściwych sieci dokumentacji technicznej, umożliwiającej przełożenie lub zabezpieczenie urządzeń lub obiektów, w przypadku wystąpienia jakichkolwiek kolizji w związku z realizacją inwestycji;
c). uzyskania wymaganych uzgodnień, pozwoleń, decyzji lub innych dokumentów niezbędnych do realizacji inwestycji;
d). wykonanie na podstawie projektu budowlanego projektu podziału działek wraz z wykazem zmian gruntowych do zakończenia procedury podziałowej (niezbędny komplet do uzyskania Decyzji ZRID);
e). przedłożenia Zamawiającemu i GDDKiA, celem uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz zatwierdzenia projektu stałej organizacji ruchu;
f). przekazania majątkowych praw autorskich do dokumentacji projektowych inwestycji na wszelkich polach eksploatacji niezbędnych do właściwej realizacji Inwestycji;
g). przekazania Zamawiającemu protokołem zdawczo – odbiorczym kompletnej dokumentacji projektowej Inwestycji w następujących formach:
- projekt zagospodarowania terenu ( wersja papierowa) – 6 egz.
- projekt architektoniczno – budowlany (wersja papierowa) – 6 egz.
- projekt techniczny (wersja papierowa) – 6 egz.
- projekt budowlany z elementami projektu wykonawczego) (wersja papierowa) – 5 egz.
- kosztorys inwestorski (wersja papierowa) – 2 egz.
- kosztorys ofertowy (wersja papierowa) – 2 egz.
- przedmiar robót (wersja papierowa) – 2 egz.
- zatwierdzony projekt stałej organizacji ruchu (wersja papierowa ) – 3 egz.
- specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót (wersja papierowa) – 2 egz.
- wersja elektroniczna dokumentacji projektowej Inwestycji w postaci plików PDF, DWG, DXF (płyta CD),
- przedmiar, kosztorys ofertowy i kosztorys inwestorski w wersji elektronicznej edytowalnej – 2 szt.
h). udzielenia GDDKiA autorskich praw zależnych do dokumentacji projektowej Inwestycji umożliwiających GDDKiA korzystanie z dokumentacji oraz dokonywanie jej przeróbek, w tym w szczególności na rozporządzanie tą dokumentacja.
i). Projektant w trakcie uzyskiwania decyzji ZRID przez GDDKiA będzie zobowiązany do bezzwłocznego uzupełniania braków w dokumentacji wskazanych przez organy wojewody;
j). Projektant będzie zobowiązany do pełnienia nadzoru autorskiego do końca realizacji zamierzenia budowlanego przez GDDKiA bez żądania dodatkowej zapłaty za nadzór autorski.
k). Projektant będzie zobowiązany do uczestnictwa w naradach koordynacyjnych organizowanych w trybie stacjonarnym lub online z udziałem GDDKiA i Gminy Głowaczów przynajmniej raz w miesiącu.
5. Podwykonawstwo:
1. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy (podwykonawcom).
2. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia.
3. Zamawiający wymaga, aby w przypadku powierzenia części zamówienia podwykonawcom, Wykonawca wskazał w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podał (o ile jest to mu wiadome na tym etapie) nazwy (firmy) podwykonawców (wg załączonego wzoru formularz ofertowy - zał. nr 1 do SWZ).
4. Powierzenie części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie zamówienia.
6. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
- 71322000-1 – usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
| 2026-04-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |