Budowa Satelitarnej Stacji Naziemnej AGH – DE-dzp.272-429/24

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00507294
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00507294/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-19 12:09
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a2553c6a-8be4-4eb9-a7af-361b4198511e
Identyfikator
6750001923
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższymRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychMontaż konstrukcji metalowychKonstrukcje z betonu zbrojonegoWznoszenie masztów antenowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00507294 z dnia 2024-09-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Satelitarnej Stacji Naziemnej AGH – DE-dzp.272-429/24

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001577

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Mickiewicza 30

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-059

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@agh.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzp.agh.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.dzp.agh.edu.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa Satelitarnej Stacji Naziemnej AGH – DE-dzp.272-429/24

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a2553c6a-8be4-4eb9-a7af-361b4198511e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00507294

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00444038

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DE-dzp.272-429/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa Satelitarnej Stacji Naziemnej AGH na terenie lotniska Aeroklubu Krakowskiego w Pobiedniku Wielkim k. Krakowa wraz
z zewnętrzną instalacją elektryczną oraz instalacją teletechniczną obejmująca
w szczególności:

1. Roboty budowlane:
• wykonanie płyty fundamentowej;
• budowa stalowej wieży przestrzennej kratownicowej o przekroju kwadratowym wyposażonej w ramę pod antenę satelitarną, podest roboczy, schody wejściowe, podest główny;
• wykonanie ogrodzenia terenu z bramą wjazdową i furtką wejściową;
• dostawa i instalacja prefabrykowanego kontenera technologicznego;
• wykonanie nawierzchni z kostki brukowej.

2. Roboty elektryczne:

• wykonanie instalacji wewnętrznych (kontener technologiczny): oświetlenia, gniazd wtyczkowych, ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, zasilania dedykowanego dla projektowanych urządzeń;
• wykonanie instalacji oświetlenia zewnętrznego;
• wykonanie instalacji ochrony wyrównawczej i odgromowej;
• instalacja oświetlenia awaryjnego;
• instalacja ochrony przeciwprzepięciowej;
• instalacje elektryczne zasilające urządzenia z branży słaboprądowej;
• wykonanie rozdzielnicy;
• obwód wlz do rozdzielnicy;
• instalacja zasilania obiektu;
• instalacje słaboprądowe w tym: SSWiN, CCTV, SSP.
Wykonawca winien udzielić pełnej gwarancji na roboty objęte zakresem zamówienia (na całość zamówienia (materiały, urządzenia, wyposażenie, robocizna) na roboty objęte zakresem zamówienia na okres nie krótszy 36 miesięcy (3 lata) zgodnie z warunkami określonymi w oświadczeniu gwarancyjnym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45232330-4 - Wznoszenie masztów antenowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający unieważnia postępowanie ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia.
Zamawiający przeznaczył na realizacje umowy kwotę w wysokości 771 677,37zł, natomiast oferta z najniższą ceną opiewa na kwotę: 793 958,89 zł; Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty z najniższą ceną.
2024-09-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane