Plenerowy Punkt Informacji Turystycznej w miejscowości Grodziec

GMINA GRODZIEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00194544
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00194544/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-13 09:22
Lokalizacja
Grodziec, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0c2689cc-7e13-42fa-8015-27e8ec538520
Identyfikator
6652767564
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00194544 z dnia 2026-04-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Plenerowy Punkt Informacji Turystycznej w miejscowości Grodziec

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRODZIEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019088

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Główna 17

1.5.2.) Miejscowość: Grodziec

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-580

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@grodziec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.grodziec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/grodziec

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Plenerowy Punkt Informacji Turystycznej w miejscowości Grodziec

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c2689cc-7e13-42fa-8015-27e8ec538520

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00194544

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042364/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Plenerowy Punkt Informacji Turystycznej w miejscowości Grodziec

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

2. Zamawiający realizuje niniejsze zamówienie w ramach uzyskanego dofinansowania w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 - Priorytet 8 „Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (EFRR)” Działania 08.01 „Wspieranie rozwoju programowanego w Lokalnych Strategiach Rozwoju (RLKS)”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00171507

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IP.271.1.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zadanie polega na zmianie zagospodarowania terenu przestrzeni publicznej, stanowiącej działki ewidencyjne nr 315/2 i 316, obręb Grodziec. Zakres prac związanych ze zmianą zagospodarowania obejmuje utwardzenie terenu, montaż obiektów małej architektury oraz nasadzenia zieleni niskiej, co stanowi to cały zakres zamierzenia budowlanego.
Zakres robót obejmuje:
1) roboty przygotowawcze,
2) roboty rozbiórkowe,
3) ułożenie oporników betonowych,
4) wykonanie podbudowy pod nawierzchnie,
5) wykonanie nawierzchni,
6) roboty wykończeniowe ( montaż elementów małej architektury),
7) nasadzenia,
8) nawodnienie kropelkowe,
9) roboty porządkowe.
10) obsługę geodezyjną powykonawczą.
Przedmiotowa inwestycja zlokalizowana jest na terenie położonym w Gminie Grodziec, powiat koniński, województwo wielkopolskie, dz. nr 315/2 i 316, obręb Grodziec, jednostka ewidencyjna Grodziec.
2. Szczegółowy zakres robót koniecznych do wykonania przy realizacji niniejszej inwestycji został określony w dokumentacji technicznej, STWIORB, przedmiarze robót, które stanowią załączniki SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Złożona oferta podlegała odrzuceniu

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2026-04-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane