"Modernizacja systemu selektywnego zbierania odpadów komunalnych na terenie Gminy Tuszów Narodowy"
Gmina Tuszów Narodowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00194581
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00194581/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-13 09:34
- Lokalizacja
- Tuszów Narodowy, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-803be809-9d39-4e0e-b59e-8705d9d08184
- Identyfikator
- 8171984740
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00194581 z dnia 2026-04-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Modernizacja systemu selektywnego zbierania odpadów komunalnych na
terenie Gminy Tuszów Narodowy"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tuszów Narodowy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581933
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tuszów Narodowy 225
1.5.2.) Miejscowość: Tuszów Narodowy
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-332
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: +48177743720
1.5.8.) Numer faksu: 177743721
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@tuszownarodowy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tuszownarodowy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-803be809-9d39-4e0e-b59e-8705d9d081841.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Modernizacja systemu selektywnego zbierania odpadów komunalnych naterenie Gminy Tuszów Narodowy"
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-803be809-9d39-4e0e-b59e-8705d9d08184
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00194581
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00014875/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 "Modernizacja systemu selektywnego zbierania odpadów komunalnych na terenie Gminy Tuszów Narodowy"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamawiający informuje, iż Zamówienie jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Fundusz Europejskie dla Podkarpacia 2021 -2027 Nazwa Projektu: "Modernizacja systemu selektywnego zbierania odpadów komunalnych na terenie Gminy Tuszów Narodowy" nr FEPK.02.07-IZ.00-0034/242.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00120380
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DKP.271.03.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje: działania polegające na przeprowadzeniu robót budowlanych w zakresie rozbudowy infrastruktury PSZOK, w tym utworzenie punktu napraw do ponownego użycia tj:
-dobudowę nowej wiaty wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną,
-przeniesienie jednej z istniejących wiat,
-rozbudowę istniejącego utwardzenia, placu manewrowego dojść, dojazdów, ogrodzenia,
-rozbudowę istniejącego oświetlenia (nowy słup oświetleniowy oraz 5 szt. opraw na-słupowych) i monitoringu (5 kamer),
-wagę samochodową,
-dostosowanie wejścia do istniejącego budynku socjalno-biurowego do dostępności dla osób niepełnosprawnych,
Realizacja inwestycji w zakresie robót budowlanych dot. remontu budynku magazynowego PSZOK będzie oparta o posiadane pozwolenie na budowę.
Szczegółowy opis w/w zakresu zadania zawarty jest w w/w opisach technicznych, które stanowią element projektu budowlanego. Układ projektowanych robót budowlanych pozwala na przyjęcie optymalnego harmonogramu wykonywania robót. Wszystkie informacje techniczne odnośnie zakresu rzeczowego zawarte są w dokumentacji technicznej
w której w sposób szczegółowy opisano parametry za-dania. Załączone opisy techniczne w całości obrazują zakres rzeczowy inwestycji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45222100-0 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania odpadów
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45233140-2 - Roboty drogowe
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
51314000-6 - Usługi instalowania urządzeń wideo
51312000-2 - Usługi instalowania urządzeń telewizyjnych
35125300-2 - Kamery bezpieczeństwa
45222110-3 - Roboty budowlane w zakresie składowisk odpadów
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1240502,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1858600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1240502,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano-Handlowo-Produkcyjny BRONBUD
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 690041390
7.3.3) Ulica: Podleszany 310
7.3.4) Miejscowość: Podleszany
7.3.5) Kod pocztowy: 39-300
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1240502,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-098.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-04-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |