Dostawa preparatów żywieniowych wraz ze sprzętem do ich podaży dla potrzeb Zespołu Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie

Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00194714
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00194714/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-04-13 10:11
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-04cf27e4-54c7-4493-921c-54906ff2852f
Identyfikator
8132643816
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty do żywienia pozajelitowego

Wykonawcy

2 przyznane

'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL · lot 0
346 109,7 PLN
UNIPRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTargowisko, PL · lot 1
2583,55 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00194714 z dnia 2026-04-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa preparatów żywieniowych wraz ze sprzętem do ich podaży dla potrzeb Zespołu Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690685006

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Fredry 9

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-005

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 178509047

1.5.8.) Numer faksu: +48 178538394

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zoz2.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zoz2.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zoz2rzeszow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa preparatów żywieniowych wraz ze sprzętem do ich podaży dla potrzeb Zespołu Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-04cf27e4-54c7-4493-921c-54906ff2852f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00194714

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037183/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa preparatów żywieniowych wraz ze sprzętem do ich podaży

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00127293

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZOZ2.PRZ.271.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 403700,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa preparatów żywieniowych (diety żywienia dojelitowego) wraz ze sprzętem do ich podaży dla potrzeb Zespołu Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie przez okres 12 miesięcy. Szczegółowy
wykaz produktów stanowiących przedmiot zamówienia i ich wielkość zawiera Załącznik Nr 1 i Nr 2 do SWZ pn. Formularz
asortymentowo-cenowy, które stanowią integralną część niniejszej Specyfikacji.
2) Zamówienie zostało podzielone na dwa pakiety - Załącznik Nr 1, Załącznik Nr 2, w ramach których można składać oferty
oddzielnie na każdy pakiet.
3) Przedmiot postępowania Wykonawca będzie dostarczać na własny koszt i ryzyko do miejsc wskazanych przez
Zamawiającego w zamówieniu:
a) MAGAZYN Zakładu Opieki Długoterminowej i Paliacji w Błażowej, ul. Piłsudskiego 6, 36-030 Błażowa;
b) MAGAZYN Zakładu Opiekuńczo-Leczniczy w Dynowie, ul. Ks. Ożoga 32, 36-065 Dynów;
c) MAGAZYN Zakładu Opiekuńczo-Leczniczy w Hyżnem, 36-024 Hyżne 104;
d) Dział Farmacji Szpitalnej ZOZ Nr 2 w Rzeszowie, ul. Fredry 9, 35-005 Rzeszów, poziom -1.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33692200-9 - Produkty do żywienia pozajelitowego

4.5.5.) Wartość części: 424950,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa preparatów żywieniowych (diety żywienia dojelitowego) wraz ze
sprzętem do ich podaży dla potrzeb Zespołu Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie przez okres 12 miesięcy. Szczegółowy
wykaz produktów stanowiących przedmiot zamówienia i ich wielkość zawiera Załącznik Nr 1 i Nr 2 do SWZ pn. Formularz
asortymentowo-cenowy, które stanowią integralną część niniejszej Specyfikacji.
2) Zamówienie zostało podzielone na dwa pakiety - Załącznik Nr 1, Załącznik Nr 2, w ramach których można składać oferty
oddzielnie na każdy pakiet.
3) Przedmiot postępowania Wykonawca będzie dostarczać na własny koszt i ryzyko do miejsc wskazanych przez
Zamawiającego w zamówieniu:
a) MAGAZYN Zakładu Opieki Długoterminowej i Paliacji w Błażowej, ul. Piłsudskiego 6, 36-030 Błażowa;
b) MAGAZYN Zakładu Opiekuńczo-Leczniczy w Dynowie, ul. Ks. Ożoga 32, 36-065 Dynów;
c) MAGAZYN Zakładu Opiekuńczo-Leczniczy w Hyżnem, 36-024 Hyżne 104;
d) Dział Farmacji Szpitalnej ZOZ Nr 2 w Rzeszowie, ul. Fredry 9, 35-005 Rzeszów, poziom -1.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33692200-9 - Produkty do żywienia pozajelitowego

4.5.5.) Wartość części: 3885,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 346109,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 374790,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 346109,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Asclepios S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6481008230

7.3.3) Ulica: Hubska

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 50-502

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 346109,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2583,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5050,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2583,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: UNIPRO Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6762407022

7.3.4) Miejscowość: Targowisko

7.3.5) Kod pocztowy: 32-015

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2583,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-04-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy