Modernizacja części pomieszczeń parteru budynku Powiatowego Centrum Medycznego w Wołowie Spółka z o. o. w restrukturyzacji

Powiatowe Centrum Medyczne w Wołowie Spółka z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00507347
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00507347/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-19 12:22
Lokalizacja
Wołów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5e8937fe-f0dd-422e-abfc-8f9ffe1eb4e0
Identyfikator
9880267118
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

KORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWołów, PL · lot 0
218 699,39 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00507347 z dnia 2024-09-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja części pomieszczeń parteru budynku Powiatowego Centrum Medycznego w Wołowie Spółka z o. o. w restrukturyzacji

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Medyczne w Wołowie Spółka z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020749596

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Inwalidów Wojennych 26

1.5.2.) Miejscowość: Wołów

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pcm-wolow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcmwolow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pcmwolow.

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja części pomieszczeń parteru budynku Powiatowego Centrum Medycznego w Wołowie Spółka z o. o. w restrukturyzacji

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e8937fe-f0dd-422e-abfc-8f9ffe1eb4e0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00507347

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00079613/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja części pomieszczeń parteru budynku Powiatowego Centrum Medycznego w Wołowie Spółka z o. o. w restrukturyzacji

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00468062

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 13/PCM/2024/ZP/A

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z modernizacją części pomieszczeń parteru budynku Powiatowego Centrum Medycznego w Wołowie Spółka z o. o. w restrukturyzacji (ul. Inwalidów Wojennych 26, 56-100 Wołów).
3.2 W zakres inwestycji wchodzą następujące roboty budowlane:
a) Wykonanie planowanego zakres prac budowlano-instalacyjnych ma za zadanie modernizację pomieszczeń z przeznaczeniem na sale chorych z przyległymi węzłami sanitarnymi oraz ogólne odświeżenie powłok malarskich i naprawę posadzek.
b) Zakres planowanych prac budowlano-instalacyjnych nie wymagających pozwolenia na budowę obejmuje przebudowę części istniejących ścian działowych, wykonanie nowego podziału pomieszczeń dostosowanego do potrzeb sal i pomieszczeń higieniczno-sanitarnych dedykowanych dla opieki długoterminowej oraz przebudowę i wykonanie nowych instalacji sanitarnych oraz elektrycznych związanych z projektowaną nową aranżacją wnętrz, w obszarze istniejących pomieszczeń parteru.
c) Projektowany zakres robót nie będzie ingerował w sposób istotny w istniejącą konstrukcję budynku, schematy konstrukcyjne nie będą ulegać zmianom, nie zmieni się również sposób użytkowania budynku – obiekt służby zdrowia w klasie ZLII zagrożenia ludzi.
d) Zmianom podlegają podziały pomieszczeń wg nowej aranżacji wnętrz.
e) Planuje się nowy układ ścian działowych, nowe sufity oraz posadzki wg nowej aranżacji wnętrz.
f) Planuje się wykonanie niezbędnych z punktu widzenia montażu nowych urządzeń – przebić w wewnętrznych ścianach nośnych, wykonanie nowych otworów drzwiowych i poszerzeń istniejących.
g) Ponadto planuje się wykonanie niezbędnych przebić ścian i stropów związanych z przebudową istniejących i planowanych instalacji sanitarnych i elektrycznych niezbędnych z punktu widzenia nowej aranżacji wnętrz.
3.4 Szczegółowy zakres robót zawiera dokumentacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ. Zamawiający informuje, iż przedmiar robót dołączony do dokumentacji projektowej ma charakter wyłącznie pomocniczy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 206340,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 218699,39 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 218699,39 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KORT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9880302990

7.3.4) Miejscowość: Wołów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 218699,39 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2024-09-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane