Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy lokali mieszkalnych komunalnych zlokalizowanych w Gorzowie Wlkp.

ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W GORZOWIE WLKP.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00195178
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00195178/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-13 12:09
Lokalizacja
Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-653443c0-5fde-42c5-ace4-883e3a977f55
Identyfikator
5990112892
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

3 przyznane

ŻANETA MAŚLAKSzczecin, PL · lot 0
64 575 PLN
ŻANETA MAŚLAKSzczecin, PL · lot 1
64 575 PLN
ŻANETA MAŚLAKSzczecin, PL · lot 2
46 863 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00195178 z dnia 2026-04-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy lokali mieszkalnych komunalnych zlokalizowanych w Gorzowie Wlkp.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W GORZOWIE WLKP.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003161962

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wełniany Rynek 3

1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: 695741735

1.5.8.) Numer faksu: 95 738-71-00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zgm.gorzow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.gorzow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1266543

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy lokali mieszkalnych komunalnych zlokalizowanych w Gorzowie Wlkp.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-653443c0-5fde-42c5-ace4-883e3a977f55

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00195178

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037237/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.24 Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy lokali mieszkalnych komunalnych zlokalizowanych w Gorzowie Wlkp.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00142509

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TZP-263.14.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 439024,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dziesięciu dokumentacji projektowo-kosztorysowych dotyczących przebudowy lokali mieszkalnych komunalnych administrowanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, zlokalizowanych w Gorzowie Wlkp. przy:
1) ul. Świętego Jerzego 10/5
2) ul. Koniawska 7a/7
3) ul. Koniawska 7a/9
4) ul. Koniawska 8/1
5) ul. Kosynierów Gdyńskich 58/10
6) ul. Kosynierów Gdyńskich 70/1
7) ul. Bolesława Krzywoustego 16/12
8) ul. Władysława Łokietka 15/14
9) ul. Karola Marcinkowskiego 103/5
10) ul. Matejki 14/2
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności opracowanie:
2.1. Projektów architektonicznych i technicznych wraz z inwentaryzacją i BIOZ,
2.2. Specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót
2.3. Kosztorysów inwestorskich
2.4. Przedmiarów robót
3. Pełen zakres realizacji zamówienia zawarty jest w Opisach Przedmiotu Zamówienia, stanowiących Załączniki do projektu umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 162601,54 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dziesięciu dokumentacji projektowo-kosztorysowych dotyczących przebudowy lokali mieszkalnych komunalnych administrowanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, zlokalizowanych w Gorzowie Wlkp. przy:
1) ul. Al. Konstytucji 3 Maja 23/1
2) ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego 30/4
3) ul. Michała Drzymały 28/6
4) ul. Michała Drzymały 28/7
5) ul. Fabryczna 36/2
6) ul. Fabryczna 54/8-9
7) ul. Fabryczna 57/6
8) ul. Hawelańska 11/5
9) ul. Jasna 6/11-12
10) ul. Świętego Jerzego 8/1
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności opracowanie:
2.1. Projektów architektonicznych i technicznych wraz z inwentaryzacją i BIOZ,
2.2. Specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót
2.3. Kosztorysów inwestorskich
2.4. Przedmiarów robót
3. Pełen zakres realizacji zamówienia zawarty jest w Opisach Przedmiotu Zamówienia, stanowiących Załączniki do projektu umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 162601,54 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie siedmiu dokumentacji projektowo-kosztorysowych dotyczących przebudowy lokali mieszkalnych komunalnych administrowanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, zlokalizowanych w Gorzowie Wlkp. przy:
1) ul. Piotra Wawrzyniaka 30/7
2) ul. Piotra Wawrzyniaka 30/8
3) ul. Piotra Wawrzyniaka 31/5-6
4) ul. Wąska 6/9-10
5) ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 20A/2
6) ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 20A/4
7) ul. Zielona 57/2
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności opracowanie:
2.1. Projektów architektonicznych i technicznych wraz z inwentaryzacją i BIOZ,
2.2. Specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót
2.3. Kosztorysów inwestorskich
2.4. Przedmiarów robót
3. Pełen zakres realizacji zamówienia zawarty jest w Opisach Przedmiotu Zamówienia, stanowiących Załączniki do projektu umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 113821,14 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 64575,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 64575,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 64575,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MUSHROOM STUDIO ŻANETA MAŚLAK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5941525602

7.3.3) Ulica: Wiśniowy Sad

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 71-450

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 64575,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 64575,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 64575,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 64575,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MUSHROOM STUDIO ŻANETA MAŚLAK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5941525602

7.3.3) Ulica: Wiśniowy Sad

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 71-450

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 64575,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 46863,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 46863,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 46863,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MUSHROOM STUDIO ŻANETA MAŚLAK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5941525602

7.3.3) Ulica: Wiśniowy Sad

7.3.4) Miejscowość: Szcczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 71-450

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 46863,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2026-04-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi