Modernizacja Pracowni Endoskopowej Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Kartuzach

POWIATOWE CENTRUM ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00195221
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00195221/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-13 12:20
Lokalizacja
Kartuzy, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-498bdac0-a944-4ff6-8205-271be7f06c4d
Identyfikator
5891941823
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

CONCEPT BAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNawcz 18, PL · lot 0
1 648 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00195221 z dnia 2026-04-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Pracowni Endoskopowej Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Kartuzach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE CENTRUM ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.) Oddział zamawiającego: PCZ SP. Z O.O.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220638287

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ceynowy, 7

1.5.2.) Miejscowość: Kartuzy

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-300

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pczkartuzy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pczkartuzy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pczkartuzy.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja Pracowni Endoskopowej Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Kartuzach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-498bdac0-a944-4ff6-8205-271be7f06c4d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00195221

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00128530

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AZP.350.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja Pracowni Endoskopowej Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Kartuzach.
2. Wykonawca wykona zamówienie zgodnie ze Standardem Dostępności Szpitali i wymaganiami zapewnienia dostępności architektonicznej, cyfrowej i informacyjno-komunikacyjnej dla osób ze szczególnymi potrzebami, zgodnie z Ustawą z dnia 19.07.2019r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (t.j. Dz. U. 2024 poz. 1411).
3. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na:
• modernizacji i przebudowie istniejących pomieszczeń pracowni endoskopowej oraz pomieszczeń socjalnych, dostosowując pomieszczenia do obowiązujących przepisów oraz aktualnych standardów technicznych i sanitarnych,
• utworzeniu pomieszczeń przygotowania pacjenta, gabinetu diagnostyczno-zabiegowego, węzła sanitarnego z bezpośrednim wejściem z pomieszczenia przygotowania pacjenta oraz pomieszczenia zmywalni,
• utworzeniu przy pracowni endoskopii sali wybudzeń wraz z węzłem sanitarnym, a i pomieszczenia do monitorowania stanu pacjenta.
4. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:
• prace przygotowawcze,
• roboty budowlane w zakresie tynków i posadzek;
• prace w zakresie montażu stolarki okiennej i ślusarki drzwiowej,
• prace w zakresie instalacji wentylacyjnych, grzewczych,
• wykonanie instalacji elektrycznej i teletechnicznej (w tym oświetlenia ewakuacyjnego);
• prace w zakresie uporządkowania,
• prace wykończeniowe,
• opracowanie przez Wykonawcę kompletnej dokumentacji powykonawczej
• odbiór prac.
5. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 9 do SWZ) został określony w Dokumentacji projektowej wraz z uzgodnieniami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1648000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1662600 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1648000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Concept Bau Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5882458197

7.3.4) Miejscowość: Nawcz

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1648000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2026-04-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane