Zielona ściana na ul. Dworcowej – BUDŻET OBYWATELSKI
ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W GORZOWIE WLKP.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00195424
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00195424/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-04-13 13:09
- Lokalizacja
- Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bc0fc778-51db-4acd-95ad-bb11be765419
- Identyfikator
- 5990112892
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00195424 z dnia 2026-04-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zielona ściana na ul. Dworcowej – BUDŻET OBYWATELSKI
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W GORZOWIE WLKP.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003161962
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wełniany Rynek 3
1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.7.) Numer telefonu: 601875298
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zgm.gorzow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.gorzow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12699961.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zielona ściana na ul. Dworcowej – BUDŻET OBYWATELSKI2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc0fc778-51db-4acd-95ad-bb11be765419
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00195424
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037237/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Zielona ściana na ul. Dworcowej 11 „BUDŻET OBYWATELSKI
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00143315
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZP-263.18.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu działki nr 1620/2 obręb 5-Śródmieście znajdującego się przy ul. Dworcowej w Gorzowie Wlkp. poprzez wykonanie konstrukcji „zielonej ściany”, stanowiącej podporę dla roślin. Projekt zakłada budowę zielonej ściany (pionowego ogrodu) na elewacji istniejącego budynku przy ul. Dworcowej 11 wraz z nasadzeniami w ramach „BUDŻETU OBYWATELSKIEGO”, zgodnie z dokumentacją projektową.
Zakres prac obejmuje w szczególności:
• Usunięcie szyldu reklamowego.
• Wyczyszczenie oraz odmalowanie ściany budynku, przy której zostanie wykonana konstrukcja.
• Usunięcie płyt chodnikowych.
• Usunięcie podbudowy i wykonanie ławy fundamentowej i fundamentów.
• Uzupełnienie wykopu ziemią urodzajną.
• Montaż obrzeża betonowego.
• Wykonanie konstrukcji pod nasadzenia.
• Montaż tablicy z logo BO wraz z regulaminem.
• Wyłożenie powierzchni projektowanego terenu agrowłókniną i obsadzenie bluszczem
• Dokumentacja powykonawcza
• Utrzymanie nasadzenia wraz z roczną pielęgnacją
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali
45262210-6 - Fundamentowanie
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena oferty najkorzystniejszej, przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający aktualnie nie może zwiększyć tej kwoty do ceny złożonej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 249644,32 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 249644,32 PLN
| 2026-04-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |