Remont budynku Sądu Rejonowego Katowice-Wschód w Katowicach przy ul. Francuskiej 70a

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00195768
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00195768/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-04-13 14:21
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c3a78420-6195-455c-b529-6a99b46d301c
Identyfikator
9542584048
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty rozbiórkoweTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianInstalowanie drzwiRoboty malarskieInstalowanie nawierzchni podłogowychRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

INVEKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLibiąż, PL · lot 0
2 511 153,73 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00195768 z dnia 2026-04-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku Sądu Rejonowego Katowice-Wschód w Katowicach przy ul. Francuskiej 70a

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240598856

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lompy 14

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-040

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 60-47-426

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: og@katowice-wschod.sr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.katowice-wschod.sr.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c3a78420-6195-455c-b529-6a99b46d301c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku Sądu Rejonowego Katowice-Wschód w Katowicach przy ul. Francuskiej 70a

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c3a78420-6195-455c-b529-6a99b46d301c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00195768

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00108490/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont budynku Sądu Rejonowego Katowice-Wschód w Katowicach przy ul. Francuskiej 70a

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00132586

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OG.261.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3941789,54 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont budynku Sądu Rejonowego Katowice-Wschód w Katowicach przy ul. Francuskiej 70a w zakresie:
1. Etap 2,
2. Etap 4,
3. Etap 5,
4. Etap 6,
5. Etap 7,
6. Etap 8,
7. Etap 9,
8. Etap 12,
9. Etap 17,
10. Etap 18,
11. Etap 19,
12. Etap 20,
13. Etap 21.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45442100-8 - Roboty malarskie

45432120-1 - Instalowanie nawierzchni podłogowych

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2511153,73 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3254187,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2511153,73 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INVEKO Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6281939343

7.3.3) Ulica: Paprocia 21

7.3.4) Miejscowość: Libiąż

7.3.5) Kod pocztowy: 35-590

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2511153,73 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-04-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane