Dostawa wraz z montażem urządzeń interaktywnych i elektrycznych podnośników do projektu „Młodzi przyszłością regionu!(II)” w 6 miastach na terenie woj. Kujawsko-pomorskiego
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W TORUNIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00195907
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00195907/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-13 14:51
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d72a54f7-4d79-470e-b2dd-123998f4287e
- Identyfikator
- 9561624085
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00195907 z dnia 2026-04-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z montażem urządzeń interaktywnych i elektrycznych podnośników do projektu „Młodzi przyszłością regionu!(II)” w 6 miastach na terenie woj. Kujawsko-pomorskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W TORUNIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001036589
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Poznańska 11 lokal 13
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: komenda@kujawsko-pomorska.ohp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://kujawsko-pomorska-bip.ohp.pl/khp/zamowienia-publiczne
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12741141.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wraz z montażem urządzeń interaktywnych i elektrycznych podnośników do projektu „Młodzi przyszłością regionu!(II)” w 6 miastach na terenie woj. Kujawsko-pomorskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d72a54f7-4d79-470e-b2dd-123998f4287e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00195907
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035806/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup i dostawa tablic interaktywnych na rzecz młodzieży uczestniczącej w projekcie "Młodzi przyszłością regionu!(II)" nr FEKP.08.02-IP.01-0001/24
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Młodzi przyszłością regionu!(II)” nr FEKP.08.02-IP.01-0001/24 współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00146214
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KPWK.ZP.2710.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 71761,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup i dostawa wraz z montażem urządzenia interaktywnego i elektrycznego podnośnika do projektu „Młodzi przyszłością regionu!” - Hufiec Pracy w Brodnicy4.5.3.) Główny kod CPV: 32322000-6 - Urządzenia multimedialne
4.5.5.) Wartość części: 11960,24 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup i dostawa wraz z montażem urządzenia interaktywnego i elektrycznego podnośnika do projektu „Młodzi przyszłością regionu!” - Hufiec Pracy w Bydgoszczy4.5.3.) Główny kod CPV: 32322000-6 - Urządzenia multimedialne
4.5.5.) Wartość części: 11960,24 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup i dostawa wraz z montażem urządzenia interaktywnego i elektrycznego podnośnika do projektu „Młodzi przyszłością regionu!” - Hufiec Pracy w Inowrocławiu4.5.3.) Główny kod CPV: 32322000-6 - Urządzenia multimedialne
4.5.5.) Wartość części: 11960,24 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup i dostawa wraz z montażem urządzenia interaktywnego i elektrycznego podnośnika do projektu „Młodzi przyszłością regionu!” - Hufiec Pracy we Włocławku4.5.3.) Główny kod CPV: 32322000-6 - Urządzenia multimedialne
4.5.5.) Wartość części: 11960,24 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ nr 5Zakup i dostawa wraz z montażem urządzenia interaktywnego i elektrycznego podnośnika do projektu „Młodzi przyszłością regionu!” – Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Grudziądzu
4.5.3.) Główny kod CPV: 32322000-6 - Urządzenia multimedialne
4.5.5.) Wartość części: 11960,24 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup i dostawa wraz z montażem urządzenia interaktywnego i elektrycznego podnośnika do projektu „Młodzi przyszłością regionu!” – Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Toruniu4.5.3.) Główny kod CPV: 32322000-6 - Urządzenia multimedialne
4.5.5.) Wartość części: 11960,24 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 20.03.2026 r. opublikował informację o kwocie, jaką zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia.
Kwota ta obejmowała zarówno dofinansowanie ze środków UE, jak i wkład własny Beneficjenta.
Ponieważ przedmiot zamówienia obejmuje zakup urządzeń, stanowiących funkcjonalną całość i należących do kategorii środków trwałych, Zamawiający musi pozyskać z jednostki nadrzędnej środki na zakupy inwestycyjne (o innej klasyfikacji budżetowej, jak pierwotnie zakładano).
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 20.03.2026 r. opublikował informację o kwocie, jaką zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia.
Kwota ta obejmowała zarówno dofinansowanie ze środków UE, jak i wkład własny Beneficjenta.
Ponieważ przedmiot zamówienia obejmuje zakup urządzeń, stanowiących funkcjonalną całość i należących do kategorii środków trwałych, Zamawiający musi pozyskać z jednostki nadrzędnej środki na zakupy inwestycyjne (o innej klasyfikacji budżetowej, jak pierwotnie zakładano).
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 20.03.2026 r. opublikował informację o kwocie, jaką zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia.
Kwota ta obejmowała zarówno dofinansowanie ze środków UE, jak i wkład własny Beneficjenta.
Ponieważ przedmiot zamówienia obejmuje zakup urządzeń, stanowiących funkcjonalną całość i należących do kategorii środków trwałych, Zamawiający musi pozyskać z jednostki nadrzędnej środki na zakupy inwestycyjne (o innej klasyfikacji budżetowej, jak pierwotnie zakładano).
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 20.03.2026 r. opublikował informację o kwocie, jaką zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia.
Kwota ta obejmowała zarówno dofinansowanie ze środków UE, jak i wkład własny Beneficjenta.
Ponieważ przedmiot zamówienia obejmuje zakup urządzeń, stanowiących funkcjonalną całość i należących do kategorii środków trwałych, Zamawiający musi pozyskać z jednostki nadrzędnej środki na zakupy inwestycyjne (o innej klasyfikacji budżetowej, jak pierwotnie zakładano).
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 20.03.2026 r. opublikował informację o kwocie, jaką zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia.
Kwota ta obejmowała zarówno dofinansowanie ze środków UE, jak i wkład własny Beneficjenta.
Ponieważ przedmiot zamówienia obejmuje zakup urządzeń, stanowiących funkcjonalną całość i należących do kategorii środków trwałych, Zamawiający musi pozyskać z jednostki nadrzędnej środki na zakupy inwestycyjne (o innej klasyfikacji budżetowej, jak pierwotnie zakładano).
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 20.03.2026 r. opublikował informację o kwocie, jaką zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia.
Kwota ta obejmowała zarówno dofinansowanie ze środków UE, jak i wkład własny Beneficjenta.
Ponieważ przedmiot zamówienia obejmuje zakup urządzeń, stanowiących funkcjonalną całość i należących do kategorii środków trwałych, Zamawiający musi pozyskać z jednostki nadrzędnej środki na zakupy inwestycyjne (o innej klasyfikacji budżetowej, jak pierwotnie zakładano).
| 2026-04-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |