Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: „Budowa i przebudowa ulic na osiedlu Winiary”

Miejski Zarząd Dróg

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00195967
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00195967/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-04-13 15:08
Lokalizacja
Płock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1b36082c-7ac8-4b26-bd37-a23004b58f20
Identyfikator
7741878900
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ PIŁATGozdowo, PL · lot 0
552 270 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00195967 z dnia 2026-04-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: „Budowa i przebudowa ulic na osiedlu Winiary”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 610209280

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bielska 9/11

1.5.2.) Miejscowość: Płock

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-400

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.7.) Numer telefonu: (24) 364-01-20

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzd-plock.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzd-plock.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/mzd_plock

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: „Budowa i przebudowa ulic na osiedlu Winiary”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b36082c-7ac8-4b26-bd37-a23004b58f20

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00195967

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00019426/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Opracowanie dokumentacji: Budowa i przebudowa ulic na osiedlu Winiary: PCK, Biegańskiego,Chałubińskiego,Dybowskiego,Śniadeckiego,Zamenhofa,Garleja,Jabłczyńskiej,Kamińskiej,Doktora Judyma,HDK

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00100474

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MZD.NZ.391.2.2026.MS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 752757,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: „Budowa i przebudowa ulic na osiedlu Winiary”, uzyskanie wszelkich niezbędnych zgód i decyzji administracyjnych, umożliwiających wykonanie robót budowlanych w ulicach:
 Polskiego Czerwonego Krzyża – droga gminna klasy „L”
 Benedykta Dybowskiego – droga gminna klasy „D”
 Władysława Biegańskiego – droga gminna klasy „L”
 Ludwika Zamenhofa – droga gminna klasy „L”
 Tytusa Chałubińskiego – droga gminna klasy „D”
 Doktora Judyma – droga gminna klasy „D”
 Jędrzeja Śniadeckiego – droga gminna klasy „D”
 Tadeusza Garleja – droga gminna klasy „D”
 Anny Jabłczyńskiej – droga gminna klasy „D”
 Stefanii Kamińskiej – droga gminna klasy „D”
 Honorowych Dawców Krwi – droga wewnętrzna

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 552270,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 774900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 552270,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TProjekt Tomasz Piłat

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7761628572

7.3.3) Ulica: Juliusza Słowackiego 11

7.3.4) Miejscowość: Gozdowo

7.3.5) Kod pocztowy: 09-213

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 552270,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące

2026-04-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi