Dowozy wraz z opieką uczniów w trakcie podróży oraz doprowadzenie ich na teren szkoły i odprowadzenie po zajęciach do autobusu
ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W ZAGRODNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00196147
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00196147/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-13 18:01
- Lokalizacja
- Zagrodno, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-99e3def4-fb2f-45c8-81f3-b708fe89a884
- Identyfikator
- 6941674946
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00196147 z dnia 2026-04-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowozy wraz z opieką uczniów w trakcie podróży oraz doprowadzenie ich na teren szkoły i odprowadzenie po zajęciach do autobusu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W ZAGRODNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021388172
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: XX
1.5.2.) Miejscowość: Zagrodno
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-516
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zspzagrodno.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zspzagrodno.szkolnastrona.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-99e3def4-fb2f-45c8-81f3-b708fe89a8841.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowozy wraz z opieką uczniów w trakcie podróży oraz doprowadzenie ich na teren szkoły i odprowadzenie po zajęciach do autobusu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-99e3def4-fb2f-45c8-81f3-b708fe89a884
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00196147
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00146024/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Dowozy wraz z opieką uczniów w trakcie podróży oraz doprowadzenie ich na teren szkoły i odprowadzenie po zajęciach do autobusu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00183532
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSPZ/PK-3/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 92903,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są dowozy wraz z opieką uczniów w trakcie podróży oraz doprowadzenie ich na teren szkoły i odprowadzenie po zajęciach do autobusu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji
zamówienia, określają: Formularz cenowy – załącznik nr 1a do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy – stanowiące załącznik nr 3 do SWZ wraz z załącznikami tj. w szczególności: załącznikiem nr 1- Ilości uczniów dojeżdżających do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zagrodnie z poszczególnych miejscowości, załącznikiem nr 2 - Rozkład jazdy dowozów
i odwozów oraz załącznikiem nr 4 - Regulamin dowozu uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zagrodnie na terenie Gminy Zagrodno).
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85312110-3 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wartość oferty z najniższą ceną, złożonej przez Wykonawcę: Usługi Transportowe Krzysztof Drączkowski ul. Koskowicka 4, 59-220, Legnica wynosi 486 003,89 zł., natomiast kwota przeznaczona przez Zamawiającego na sfinansowanie zamówienia wynosi 192 870,72 zł. Zamawiający nie możezwiększyć tej kwoty do poziomu zaoferowanej ceny, dlatego zasadne jest unieważnienie postępowania.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 486003,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 486003,89 PLN
| 2026-04-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |