Przebudowa Gminnego Centrum Kultury i Biblioteka w Miejscu Piastowym- etap III
Gmina Miejsce Piastowe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00507461
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00507461/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-19 12:50
- Lokalizacja
- Miejsce Piastowe, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dc4d2599-3a9b-11ef-880f-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 6842380130
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00507461 z dnia 2024-09-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa Gminnego Centrum Kultury i Biblioteka
w Miejscu Piastowym- etap III
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejsce Piastowe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440583
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dukielska 14
1.5.2.) Miejscowość: Miejsce Piastowe
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-430
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@miejscepiastowe.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.miejscepiastowe.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/miejscepiastowe1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
wykonywanie zadań włsnych gminy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa Gminnego Centrum Kultury i Bibliotekaw Miejscu Piastowym- etap III
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc4d2599-3a9b-11ef-880f-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00507461
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00058404/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Rozbudowa, przebudowa i nadbudowa GOK-u oraz Biblioteki w Miejscu Piastowy - kolejny etap
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00403968
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kolejnego etapu prac budowlanych w budynku zlokalizowanego przy ul. Dukielskiej 2A w Miejscu Piastowym. Obecnie budynek jest w stanie surowym zamkniętym. Zakres przedmiotowego zamierzenia budowlanego obejmuje wykonanie części wewnętrznych instalacji, robót ogólnobudowlanych, prac wykończeniowych oraz częściowego wyposażenia.
2. Zakres robót obejmuje w szczególności :
1) wentylację mechaniczną, klimatyzacja (dostawa i montaż urządzeń);
2) kotłownia gazowa;
3) instalacja c.o. (grzejniki);
4) wewnętrzna instalacja gazowa;
5) część sanitarna (baterie, biały montaż);
6) instalacje elektryczne (bez instalacji podtynkowej);
7) technologia sceniczna;
8) kinotechnika;
9) system akustyczny, system inspicjenta;
10) system oświetlenia scenicznego;
11) częściowe wyposażenie (wraz z fotelami- kino) - wykonanie podkonstrukcji
w celu prawidłowego mocowania foteli na sali widowiskowej do istniejącej płyty żelbetowej;
12) stolarka wewnętrzna;
13) elementy wykończeniowe (m.in. płytki, tapety, wykładziny);
14) strojenie, konfiguracja, programowanie zamontowanych urządzeń
15) inne roboty konieczne do wykonania całości zadania
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
32000000-3 - Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12582560,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13376496,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12582560,29 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano-Remontowy "LATER" zp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6841006263
7.3.3) Ulica: Sanocka 36
7.3.4) Miejscowość: Rymanów
7.3.5) Kod pocztowy: 38-480
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
1. instalacje elektryczne;
2. instalacje wod-kan, co., gaz, wentylacja;
3. wykonanie elektroakustyki, kinotechniki, wykonanie mechaniki sceny, oświetlenie sceny.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12582560,29 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące
| 2024-09-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |