Zakup wraz z dostawą materiału drogowego
Gmina Dębe Wielkie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00196443
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00196443/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-04-14 08:48
- Lokalizacja
- Dębe Wielkie, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0eaeecba-36ef-4d92-8a1c-348800657b36
- Identyfikator
- 8222146636
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
4 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00196443 z dnia 2026-04-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wraz z dostawą materiału drogowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dębe Wielkie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582641
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strażacka 3
1.5.2.) Miejscowość: Dębe Wielkie
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-311
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 25 756 47 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@debewielkie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.debewielkie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0eaeecba-36ef-4d92-8a1c-348800657b361.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup wraz z dostawą materiału drogowego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0eaeecba-36ef-4d92-8a1c-348800657b36
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00196443
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030792/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Zakup wraz z dostawą materiału drogowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00124565
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SR.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 583050,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I część zamówienia – Zakup wraz z dostawą materiału drogowego – emulsja bitumiczna C65 w ilości 5 t.Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą materiału drogowego do naprawy i remontu dróg na terenie Gminy Dębe Wielkie. Dostawa materiału będzie odbywała się partiami tj. w ilościach zgłoszonych przez Zamawiającego i dostarczona oraz rozładowana w miejsce wskazane przez pracownika Urzędu Gminy Dębe Wielkie. Wykonawca zobowiązuje się na wniosek Zamawiającego każdorazowo do podstawienia pod Urząd Gminy Dębe Wielkie lub innego wskazanego przez Zamawiającego miejsca na terenie Gminy Dębe Wielkie załadowanego środka transportowego w celu dokonania oceny jakości i ilości zakupionego materiału.
Dostarczony materiał drogowy nie może zawierać złomu, śmieci, drewna, materiałów zawierających azbest oraz odpadów niebezpiecznych.
Dostarczony materiał drogowy będzie wykorzystywane na remonty istniejących nawierzchni (uzupełnianie miejscowych ubytków) oraz ewentualnie wykonywanie podbudowy dróg, które w początkowym okresie będą spełniać rolę nawierzchni.
Zamawiający wymaga aby dostarczony materiał drogowy był dopuszczony do stosowania w budownictwie i posiadał niezbędne, zgodne z przepisami prawa atesty, aprobaty, deklaracje zgodności, świadectwa jakości itp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44113600-1 - Bitum i asfalt
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa
14212200-2 - Kruszywo
14212120-7 - Żwir
4.5.5.) Wartość części: 12500,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
- II część zamówienia- Zakup wraz z dostawą materiału drogowego – Grys bazaltowy 2-5 mm -w ilości 25 t.Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą materiału drogowego do naprawy i remontu dróg na terenie Gminy Dębe Wielkie. Dostawa materiału będzie odbywała się partiami tj. w ilościach zgłoszonych przez Zamawiającego i dostarczona oraz rozładowana w miejsce wskazane przez pracownika Urzędu Gminy Dębe Wielkie. Wykonawca zobowiązuje się na wniosek Zamawiającego każdorazowo do podstawienia pod Urząd Gminy Dębe Wielkie lub innego wskazanego przez Zamawiającego miejsca na terenie Gminy Dębe Wielkie załadowanego środka transportowego w celu dokonania oceny jakości i ilości zakupionego materiału.
Dostarczony materiał drogowy nie może zawierać złomu, śmieci, drewna, materiałów zawierających azbest oraz odpadów niebezpiecznych.
Dostarczony materiał drogowy będzie wykorzystywane na remonty istniejących nawierzchni (uzupełnianie miejscowych ubytków) oraz ewentualnie wykonywanie podbudowy dróg, które w początkowym okresie będą spełniać rolę nawierzchni.
Zamawiający wymaga aby dostarczony materiał drogowy był dopuszczony do stosowania w budownictwie i posiadał niezbędne, zgodne z przepisami prawa atesty, aprobaty, deklaracje zgodności, świadectwa jakości itp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
14212200-2 - Kruszywo
44113600-1 - Bitum i asfalt
14212120-7 - Żwir
4.5.5.) Wartość części: 4000,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
- III część zamówienia – Zakup wraz z dostawą materiału drogowego – kruszywo łamane o frakcji 0-31,5 mm w ilości 250 t.Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą materiału drogowego do naprawy i remontu dróg na terenie Gminy Dębe Wielkie. Dostawa materiału będzie odbywała się partiami tj. w ilościach zgłoszonych przez Zamawiającego i dostarczona oraz rozładowana w miejsce wskazane przez pracownika Urzędu Gminy Dębe Wielkie. Wykonawca zobowiązuje się na wniosek Zamawiającego każdorazowo do podstawienia pod Urząd Gminy Dębe Wielkie lub innego wskazanego przez Zamawiającego miejsca na terenie Gminy Dębe Wielkie załadowanego środka transportowego w celu dokonania oceny jakości i ilości zakupionego materiału.
Dostarczony materiał drogowy nie może zawierać złomu, śmieci, drewna, materiałów zawierających azbest oraz odpadów niebezpiecznych.
Dostarczony materiał drogowy będzie wykorzystywane na remonty istniejących nawierzchni (uzupełnianie miejscowych ubytków) oraz ewentualnie wykonywanie podbudowy dróg, które w początkowym okresie będą spełniać rolę nawierzchni.
Zamawiający wymaga aby dostarczony materiał drogowy był dopuszczony do stosowania w budownictwie i posiadał niezbędne, zgodne z przepisami prawa atesty, aprobaty, deklaracje zgodności, świadectwa jakości itp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 14212200-2 - Kruszywo
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa
14212120-7 - Żwir
44113600-1 - Bitum i asfalt
4.5.5.) Wartość części: 23750,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup wraz z dostawą materiału drogowego – gruz betonowy mielony o frakcji 0-63 mm w ilości 1 600 t.Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą materiału drogowego do naprawy i remontu dróg na terenie Gminy Dębe Wielkie. Dostawa materiału będzie odbywała się partiami tj. w ilościach zgłoszonych przez Zamawiającego i dostarczona oraz rozładowana w miejsce wskazane przez pracownika Urzędu Gminy Dębe Wielkie. Wykonawca zobowiązuje się na wniosek Zamawiającego każdorazowo do podstawienia pod Urząd Gminy Dębe Wielkie lub innego wskazanego przez Zamawiającego miejsca na terenie Gminy Dębe Wielkie załadowanego środka transportowego w celu dokonania oceny jakości i ilości zakupionego materiału.
Dostarczony materiał drogowy nie może zawierać złomu, śmieci, drewna, materiałów zawierających azbest oraz odpadów niebezpiecznych.
Dostarczony materiał drogowy będzie wykorzystywane na remonty istniejących nawierzchni (uzupełnianie miejscowych ubytków) oraz ewentualnie wykonywanie podbudowy dróg, które w początkowym okresie będą spełniać rolę nawierzchni.
Zamawiający wymaga aby dostarczony materiał drogowy był dopuszczony do stosowania w budownictwie i posiadał niezbędne, zgodne z przepisami prawa atesty, aprobaty, deklaracje zgodności, świadectwa jakości itp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
14212200-2 - Kruszywo
14212120-7 - Żwir
44113600-1 - Bitum i asfalt
4.5.5.) Wartość części: 92800,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup wraz z dostawą materiału drogowego – kora asfaltowa mielona (destrukt) o frakcji 0-31,5 mm w ilości 5 000 t.Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą materiału drogowego do naprawy i remontu dróg na terenie Gminy Dębe Wielkie. Dostawa materiału będzie odbywała się partiami tj. w ilościach zgłoszonych przez Zamawiającego i dostarczona oraz rozładowana w miejsce wskazane przez pracownika Urzędu Gminy Dębe Wielkie. Wykonawca zobowiązuje się na wniosek Zamawiającego każdorazowo do podstawienia pod Urząd Gminy Dębe Wielkie lub innego wskazanego przez Zamawiającego miejsca na terenie Gminy Dębe Wielkie załadowanego środka transportowego w celu dokonania oceny jakości i ilości zakupionego materiału.
Dostarczony materiał drogowy nie może zawierać złomu, śmieci, drewna, materiałów zawierających azbest oraz odpadów niebezpiecznych.
Dostarczony materiał drogowy będzie wykorzystywane na remonty istniejących nawierzchni (uzupełnianie miejscowych ubytków) oraz ewentualnie wykonywanie podbudowy dróg, które w początkowym okresie będą spełniać rolę nawierzchni.
Zamawiający wymaga aby dostarczony materiał drogowy był dopuszczony do stosowania w budownictwie i posiadał niezbędne, zgodne z przepisami prawa atesty, aprobaty, deklaracje zgodności, świadectwa jakości itp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44113600-1 - Bitum i asfalt
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa
14212200-2 - Kruszywo
14212120-7 - Żwir
4.5.5.) Wartość części: 450000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie nie została złożona żadna oferta w zakresie części I.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4920,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6211,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4920,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. METAL-TRANS Joanna Szlązek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8221547379
7.3.3) Ulica: Modrzewiowa 8
7.3.4) Miejscowość: Siennica
7.3.5) Kod pocztowy: 05-332
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4920,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 26752,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 49200,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 26752,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8220002583
7.3.4) Miejscowość: Rudzienko 8
7.3.5) Kod pocztowy: 05-307
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 26752,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 114144,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 127920,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 114144,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8220002583
7.3.4) Miejscowość: Rudzienko 8
7.3.5) Kod pocztowy: 05-307
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 114144,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 541200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 541200,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 541200,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo-Usługowa Waldemar Salamon
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8221007329
7.3.3) Ulica: Piaski 4
7.3.4) Miejscowość: Siennica
7.3.5) Kod pocztowy: 05-332
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 541200,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2026-04-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |