Pełnienie nadzoru nad realizacją robót budowlanych wykonywanych w ramach projektu pn.: „Adaptacja do zmian klimatu – rozwój zielono-błękitnej infrastruktury w Kaliszu” w podziale na 2 Części
MIASTO KALISZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00196641
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00196641/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-04-14 09:39
- Lokalizacja
- Kalisz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-54ad9d2c-8bdb-45e7-83a3-5247508edb94
- Identyfikator
- 6180015933
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Nadzór nad robotami budowlanymiUsługi nadzoru budowlanegoUsługi konsultacyjne w zakresie zagadnień dotyczących środowiskaUsługi archeologiczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00196641 z dnia 2026-04-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Pełnienie nadzoru nad realizacją robót budowlanych wykonywanych w ramach projektu pn.: „Adaptacja do zmian klimatu – rozwój zielono-błękitnej infrastruktury w Kaliszu” w podziale na 2 Części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KALISZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855877
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główny Rynek 20
1.5.2.) Miejscowość: Kalisz
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wrmi@um.kalisz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.kalisz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miastokalisz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Pełnienie nadzoru nad realizacją robót budowlanych wykonywanych w ramach projektu pn.: „Adaptacja do zmian klimatu – rozwój zielono-błękitnej infrastruktury w Kaliszu” w podziale na 2 Części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54ad9d2c-8bdb-45e7-83a3-5247508edb94
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00196641
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037259/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Nadzór nad realizacją robót budowlanych (dot. SP 12, ZSGH, V LO)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Usługi realizowane są w ramach projektu pn. „Adaptacja do zmian klimatu - rozwój zielono-błękitnej infrastruktury w Kaliszu", który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00089653
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WRM.2711.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 144840,35 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pełnienie nadzoru w zakresie 5 specjalności nad robotami budowlanymi wykonywanymi w ramach zadania pn.: „Rozwój zielono-błękitnej infrastruktury na terenie Szkoły Podstawowej Nr 12, Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich oraz V Liceum Ogólnokształcącego”:-konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń, nakład: 65 r-g;
-instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych
i kanalizacyjnych, nakład: 167 r-g;
-instalacyjnej w zakresie sieci instalacji i urządzeń elektrycznych
i elektroenergetycznych, nakład: 33 r-g;
-inżynieryjnej drogowej, nakład: 226 r-g;
-prac z zakresu zieleni, nakład: 187 r-g.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
90713000-8 - Usługi konsultacyjne w zakresie zagadnień dotyczących środowiska
4.5.5.) Wartość części: 106973,59 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pełnienie funkcji kierownika badań archeologicznych wraz z wykonaniem badań archeologicznych, w tym o charakterze dokumentacyjno-zabezpieczającym nad realizacją robót budowlanych wykonywanych w ramach zadania pn.: „Rozwój zielono-błękitnej infrastruktury na terenie Szkoły Podstawowej Nr 12, Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich oraz V Liceum Ogólnokształcącego” w nakładzie 195 r-g. Badania archeologiczne,w ramach powyższego zadania, należy prowadzić wyłącznie przy budowie trzech zbiorników na wody opadowe wraz z budową wewnętrznej kanalizacji deszczowej. Zamawiający załącza do niniejszej SWZ pozwolenie nr 190/2024/C z dnia 18.06.2024 r. na prowadzenie badań archeologicznych oraz pozwolenie nr 401/2024/A z dnia 10.06.2024 r. na prowadzenie robót budowlanych na obszarze wpisanego do rejestru zabytków historycznego układu urbanistycznego, ruralistycznego lub zespołu budowlanego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71351914-3 - Usługi archeologiczne
4.5.5.) Wartość części: 37866,76 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-04-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |